Přehled objektů podle evidenčních čísel Aš
Objekt Ev. číslo Okres Pozn.
Bor 0001 Karlovy Vary
Horní Kramolín 0002 Cheb
Jakubov 0003 Karlovy Vary
Karlovy Vary 1 0004 Karlovy Vary
Karlovy Vary 2 0005 Karlovy Vary
Krásné Údolí 0006 Karlovy Vary
Ostrov 1 0007 Karlovy Vary
Ostrov 2 0008 Karlovy Vary
Protivec 1 0009 Karlovy Vary
Protivec 2 0010 Karlovy Vary
Bernartice 1 0011 Tachov
Bezděkov 0012 Tachov
Biletín 0013 Tachov
Mariánské Lázně 1 0014 Cheb
Chodová Planá 0015 Tachov zmizel po roce 1997
Hostíčkov 0016 Tachov
Aš 1 0017 Cheb
Aš 2 0018 Cheb
Aš 3 0019 Cheb
Podhradí 1 0020 Cheb
Podhradí 2 0021 Cheb
Trojmezí 0022 Cheb
Hazlov 3 0023 Cheb
Lipná 0024 Cheb
Polná 1 0025 Cheb
Hazlov 2 0026 Cheb
Hazlov 1 0027 Cheb
Skalka 0028 Cheb
Mostek 0029 Cheb 0914
Plesná 1 0030 Cheb
Plesná 2 0031 Cheb
Plesná 3 0032 Cheb
Mlýnek 0033 Cheb
Kopanina 0034 Cheb
Háje 0035 Cheb
Dvorek 0036 Cheb 0944
Maškov 0037 Cheb
Milhostov 1 0038 Cheb
Milhostov 2 0039 Cheb
Milhostov 3 0040 Cheb
Milhostov 4 0041 Cheb
Cheb 1 0042 Cheb 0916
Podhrad 1 0043 Cheb
Podhrad 2 0044 Cheb
Podhrad 3 0045 Cheb
Kmorní Hůrka 0046 Cheb
Cheb 3 0047 Cheb
Cheb 4 0048 Cheb
Lomnička 0049 Cheb
Milhostov 5 0050 Cheb
Dolní Hraničná 0051 Cheb
Horní Hraničná 1 0052 Cheb
Horní Hraničná 2 0053 Cheb
Stebnice 1 0054 Cheb
Závišín 1 0055 Cheb 2102
Mnichov 1 0056 Cheb
Ovesné Kladruby 1 0057 Cheb
Chodovská Huť 0058 Cheb
Mikulášovice 0059 Děčín
Brtníky 0060 Děčín
Staré Křečany 0061 Děčín
Srbská Kamenice 0062 Děčín
Janov 0063 Děčín Ostatní
Labská Stráň 1 0064 Děčín Nedochovaný
Arnoltice 0065 Děčín
Děčín 1 0066 Děčín
Štoky 1 0067 Havlíčkův Brod 0342
Havlíčkův Brod 1 0068 Havlíčkův Brod
Šašovice 0069 Třebíč
Loukovice 0070 Třebíč
Třebíč 1 0071 Třebíč 2412
Havlíčkův Brod 3 0072 Havlíčkův Brod Nedochovaný
Sobíňov 0073 Havlíčkův Brod
Český Dvůr 0074 Havlíčkův Brod
Těšenov 0075 Pelhřimov
Božejov 0076 Pelhřimov
Kamenice nad Lipou 0077 Pelhřimov
Brtnice 1 0078 Jihlava
Jestřebí 1 0079 Jihlava
Jestřebí 2 0080 Jihlava
Rybné 0081 Jihlava
Jihlava 1 0082 Jihlava
Jiřín 1 0083 Jihlava
Bílý Kámen 1 0084 Jihlava
Studénky 1 0085 Jihlava
Toužín 0086 Jindřichův Hradec
Bednárec 0087 Jindřichův Hradec
Bernartice 1 0088 Trutnov
Havlovice 0089 Trutnov
Studenec 0090 Trutnov
Úpice 0091 Trutnov
Chvalkovice 1 0092 Náchod
Miskolezy 0093 Náchod
Velichovky 0094 Náchod
Střeziměřice 0095 Náchod
Čáslavky 0096 Náchod
Velká Jesenice 1 0097 Náchod
Šeřeč 1 0098 Náchod
Josefov 1 0099 Náchod
Chvalkovice 2 0100 Náchod
Pěkov 1 0101 Náchod 1380
Hořičky 0102 Náchod
Ratibořice 0103 Náchod Ostatní, 0800
Malá Sklaice 0104 Náchod
Česká Metuje 0105 Náchod
Bezděkov nad Metují 0106 Náchod
Horní Libouchec 0107 Ústí nad Labem
Žandov 0108 Česká Lípa
Bernartice1 0109 Písek
Trnov 0110 Rychnov nad Kněžnou 1094
Šerlich 0111 Rychnov nad Kněžnou hraniční kámen
Stružná 1 0112 Karlovy Vary Nedochovaný
Dalovice 0113 Karlovy Vary
Dobrá Voda 8 0114 Karlovy Vary
Kojšovice 0115 Karlovy Vary
Luhov 1 0116 Karlovy Vary
Nivy 0117 Karlovy Vary 1043
Radošov 0118 Karlovy Vary
Teplá 1 0119 Cheb
Teplá 2 0120 Cheb
Žlutice 1 0121 Karlovy Vary
Bartultovice 1 0122 Bruntál
Žlutice 4 0123 Karlovy Vary
Žlutice 5 0124 Karlovy Vary
Dasnice 0125 Sokolov
Hřebeny 0126 Sokolov Ostatní
Chlum sv. Maří 1 0127 Sokolov
Chranišov 0128 Sokolov
Královské Poříčí 3 0129 Sokolov
Kostelní 1 0130 Sokolov
Krajková 0131 Sokolov
Královské Poříčí 1 0132 Sokolov 1392
Krásná Lípa 0133 Sokolov Ostatní - pamětní sloup
Krásno 1 0134 Sokolov
Novina 0135 Sokolov
Loket 1 0136 Sokolov
Loket 2 0137 Sokolov
Loket 3 0138 Sokolov
Staré Sedlo 2 0139 Tachov
Brod u Stříbra 1 0140 Tachov
Kamýk 0141 Tachov
Kladruby 1 0142 Tachov
Kladruby 2 0143 Tachov
Kladruby 3 0144 Tachov
Kladruby 4 0145 Tachov
Klíčov 1 0146 Tachov
Kokašice 0147 Tachov
Konstantinovy Lázně 1 0148 Tachov
Kundratice 0149 Tachov
Lom u Stříbra 0150 Tachov
Lom u Tachova 1 0151 Tachov 1501
Planá 1 0152 Tachov
Planá 2 0153 Tachov
Kladruby 5 0154 Tachov
Prostiboř 1 0155 Tachov
Přimda 1 0156 Tachov
Racov 1 0157 Tachov
Racov 2 0158 Tachov
Horní Kozolupy 0159 Tachov
Staré Sedlo 1 0160 Tachov
Stráž 1 0161 Tachov
Stříbro 1 0162 Tachov
Stříbro 2 0163 Tachov
Stříbro 3 0164 Tachov
Štokov 1 0165 Tachov 1498
Tachov 1 0166 Tachov
Tachov 2 0167 Tachov
Tachov 3 0168 Tachov
Tachov 4 0169 Tachov
Tisová 0170 Tachov
Trpisty 0171 Tachov
Staré Sedlo 3 0172 Tachov
Vítkov 1 0173 Tachov
Vítkov 2 0174 Tachov
Cheb 5 0175 Cheb 936, 937
Cheb 2 0176 Cheb
Poděbaby 1 0177 Havlíčkův Brod
Janovice 0178 Pelhřimov
Milíčov 1 0179 Jihlava
Starý Hubenov 0180 Jihlava
Mirošov 1 0181 Jihlava
Arnolec 0182 Jihlava
Staré Hobzí 1 0183 Jindřichův Hradec 1900, 2172
Staré Hobzí 2 0184 Jindřichův Hradec 2398, 2400
Třebihošť 1 0185 Trutnov
Libňatov 0186 Trutnov hraniční kámen
Dvůr Králové nad Labem 1 0187 Trutnov
Zábřezí 1 0188 Trutnov
Zábřezí 2 0189 Trutnov
Kocbeře 1 0190 Trutnov
Doubravice 0191 Trutnov
Hostinné 1 0192 Trutnov
Hostinné 2 0193 Trutnov
Horní Dehtov 0194 Trutnov
Bernartice 2 0195 Trutnov
Komárov 1 0196 Náchod
Vlkov 0197 Náchod Ostatní - trigonometrický jehlan
Jasenná 1 0198 Náchod
Jasenná 0199 Náchod Ostatní - mezník
Heřmánkovice 1 0200 Náchod
Heřmanice 0201 Náchod
Josefov 2 0202 Náchod
Pěkov 2 0203 Náchod
Zdoňov 0204 Náchod
Libná 0205 Náchod
Rožnov 0206 Náchod
Hustířany 0207 Náchod
Chomutov skanzen 2 0208 Chomutov odpočinkový kámen
Kadaň 1 0209 Chomutov
Úhošťany 0210 Chomutov
Křímov 1 0211 Chomutov
Louchov 0212 Chomutov
Mašťov 1 0213 Chomutov
Volyně 1 0214 Chomutov
Volyně 2 0215 Chomutov
Černýš 1 0216 Chomutov 1007
Kunějovice 0217 Plzeň sever
Místo 0218 Chomutov odpočinkový kámen, 0992
Běleč 0219 Kladno
Bratronice 1 0220 Kladno
Lišany 0221 Rakovník
Újezdec 0222 Rakovník
Jeřičky 0223 Hradec Králové duplicita viz. 0776 Jeřičky okres Hradec Králové
Nové Strašecí 0224 Rakovník
Hubiles 0225 Hradec Králové
Čibuz 0226 Hradec Králové
Vtelno 1 0227 Most 1316
Třebovětice 1 0228 Jičín
Bartoušov 0229 Havlíčkův Brod
Bernartice 2 0230 Písek
Čížová 0231 Písek
Nemějice 0232 Písek
Olešná 0233 Písek
Písek 2 0234 Písek
Putim 1 0235 Písek
Osek 0236 Písek
Milevsko 1 0237 Písek
Doubrava 1 0238 Plzeň sever
Kostelík 0239 Plzeň sever Nedochovaný
Hubenov 1 0240 Plzeň sever
Hubenov 2 0241 Plzeň sever
Hvozd 1 0242 Plzeň sever
Hvozd 3 0243 Plzeň sever Ostatní
Kbelany 1 0244 Plzeň sever
Kbelany 2 0245 Plzeň sever
Kralovice 1 0246 Plzeň sever
Kralovice 2 0247 Plzeň sever
Lhotka 0248 Plzeň sever
Mostice 0249 Plzeň sever
Rochlov 0250 Plzeň sever 2232, 2234
Rozněvice 1 0251 Plzeň sever
Spankov 0252 Plzeň sever
Žebnice 1 0253 Plzeň sever
Nezbavětice 0254 Plzeň město Nedochovaný
Starý Smolivec 0255 Plzeň jih
Šlovice 0256 Plzeň jih Ostatní - kámen s reliéfem postavy
Bolevec 1 0257 Plzeň město
Bolevec 2 0258 Plzeň město
Lomec 0259 Klatovy
Chanovice 0260 Klatovy pův. Klatovy
Kolinec 0261 Klatovy
Plánice 1 0262 Klatovy
Plánice 2 0263 Klatovy
Domažlice 1 0264 Domažlice
Domažlice 5 0265 Domažlice Náhrobní kámen
Domažlice 2 0266 Domažlice
Domažlice 3 0267 Domažlice
Draženov 0268 Domažlice
Horšovský Týn 1 0269 Domažlice
Horšovský Týn 2 0270 Domažlice
Chodov 1 0271 Domažlice
Chodov 2 0272 Domažlice
Chotiměř 0273 Domažlice 1058
Chrastavice 1 0274 Domažlice
Jeníkovice 0275 Domažlice
Tlumačov 0276 Domažlice
Mutěnín 1 0277 Domažlice
Poběžovice 0278 Domažlice Původně Ohnišťovice
Pocínovice 0279 Domažlice Nedochovaný
Újezd 1 0280 Domažlice Nedochovaný
Vlastec 0281 Písek
Nadějkov 1 0282 Tábor Nedochovaný
Otěvěk 0283 České Budějovice
Žár 0284 České Budějovice Ostatní
Bílé Poličany 1 0285 Trutnov
Horní Dehtov 0286 Trutnov historický mezník
Lampertice 0287 Trutnov
Lanžov 1 0288 Trutnov
Lanžov 3 0289 Trutnov Ostatní
Lanžov 2 0290 Trutnov
Hostinné 3 0291 Trutnov 1642
Sedlec 1 0292 Trutnov 1817, 1974
Sedlec 2 0293 Trutnov
Třebihošť 2 0294 Trutnov
Zálesí 0295 Trutnov
Huntířov 0296 Trutnov
Hněvkovice 0297 Pelhřimov Boží muka
Kletečná 1 0298 Pelhřimov
Kletečná 2 0299 Pelhřimov zmizel v roce 1998
Nový Rychnov 0300 Pelhřimov
Pelhřimov 1 0301 Pelhřimov
Pelhřimov 11 0302 Pelhřimov
Pelhřimov 2 0303 Pelhřimov
Sedlice 1 0304 Pelhřimov
Vystrkov 0305 Pelhřimov
Sedlice 2 0306 Pelhřimov zmizel v roce 1998
Černýš 2 0307 Chomutov
Strupčice 1 0308 Chomutov
Strupčice 2 0309 Chomutov 1000
Údlice 1 0310 Chomutov
Vrskmaň 1 0311 Chomutov
Zaječice 0312 Chomutov Nedochovaný, 1623
Všehrdy 0313 Chomutov
Čistá 1 0314 Rakovník
Jesenice 1 0315 Rakovník
Jesenice 4 0316 Rakovník Nedochovaný
Jesenice 2 0317 Rakovník
Oráčov 1 0318 Rakovník
Senomaty 1 0319 Rakovník
Václavy 1 0320 Rakovník
Václavy 2 0321 Rakovník
Dolní Cerekev 1 0322 Jihlava Nedochovaný
Hojkov 0323 Jihlava
Kalhov 1 0324 Jihlava
Tchořovice 0325 Strakonice
Polná 1 0326 Jihlava
Hory 0327 Karlovy Vary
Stonařov 1 0328 Jihlava
Dolní Věžnice 1 0329 Havlíčkův Brod Nedochovaný
Dolní Věžnice 2 0330 Havlíčkův Brod
Bílov 1 0331 Plzeň sever
Bílov 2 0332 Plzeň sever
Hadačka 0333 Plzeň sever 1076
Kožlany 1 0334 Plzeň sever
Dřevec 1 0335 Plzeň sever
Úlice 2 0336 Plzeň sever Ostatní
Bezděkov 0337 Plzeň jih
Hrotovice 1 0338 Třebíč
Pocoucov 0339 Třebíč 2173
Slavičky 0340 Třebíč
Havlíčkův Brod 2 0341 Havlíčkův Brod
Štoky 0342 Havlíčkův Brod duplicita viz 0067 Štoky 1 okres Havlíčkův Brod
Závidkovice 0343 Havlíčkův Brod Nedochovaný
Chlum sv. Maří 2 0344 Sokolov
Jindřichovice 0345 Sokolov
Mostiště 1 0346 Žďár nad Sázavou
Mostiště 2 0347 Žďár nad Sázavou
Drevníky 0348 Příbram Ostatní - boží muka
Dublovice 0349 Příbram
Patokryje 0350 Most
Arnoštovice 1 0351 Benešov Ostatní - hřbitovní kříž
Čechtice 1 0352 Benešov
Lišno 1 0353 Benešov
Popovice 0354 Benešov Ostatní - hřbitovní kříž
Ratměřice 0355 Benešov Ostatní - kámen ve tvaru srdce
Znosím 0356 Benešov
Chabařovice 1 0357 Ústí nad Labem
Chabařovice 3 0358 Ústí nad Labem
Strádov 1 0359 Ústí nad Labem Nedochovaný
Chlumec 1 0360 Ústí nad Labem
Lažany 0361 Blansko duplicita viz 1728 Lažany 2 okres Blansko
Lažany 1 0362 Blansko
Obora 0363 Blansko
Rudka 1 0364 Blansko 1278, 1480
Uhřice 0365 Blansko
Jindřichův Hradec 1 0366 Jindřichův Hradec
Jindřichův Hradec 2 0367 Jindřichův Hradec
Jindřichův Hradec 3 0368 Jindřichův Hradec
Jindřichův Hradec 4 0369 Jindřichův Hradec
Jindřichův Hradec 5 0370 Jindřichův Hradec
Jindřichův Hradec 6 0371 Jindřichův Hradec
Jindřiš 0372 Jindřichův Hradec
Lipnice 1 0373 Jindřichův Hradec 0796
Lipolec 0374 Jindřichův Hradec
Mosty 0375 Jindřichův Hradec
Bílkov 0376 Jindřichův Hradec Ostatní, 1997
Stráž nad Nežárkou 0377 Jindřichův Hradec
Bratronice 2 0378 Kladno
Andělka 0379 Liberec
Dolní Oldřiš 0380 Liberec
Chotyně 0381 Liberec
Raspenava 1 0382 Liberec
Raspenava 2 0383 Liberec
Václavice 0384 Liberec
Mohelnice 0385 Plzeň jih Ostatní
Soběkury 1 0386 Plzeň jih
Soběkury 2 0387 Plzeň jih
Vstiš 0388 Plzeň jih Ostatní, 2044
Zemětice 0389 Plzeň jih
Roudná 0390 Plzeň město Ostatní - náhrobník
Plzeň 0391 Plzeň město Ostatní - sokl božích muk
Bohy 1 0392 Plzeň sever
Břízsko 0393 Plzeň sever
Dolany 0394 Plzeň sever
Horní Bříza 1 0395 Plzeň sever Nedochovaný
Hradecko 0396 Plzeň sever
Hradiště 0397 Plzeň jih Nedochovaný
Hunčice 0398 Plzeň sever
Hvozd 2 0399 Plzeň sever
Kamenný Újezd 0400 Plzeň sever 1075
Lipí 1 0401 Plzeň sever
Manětín 1 0402 Plzeň sever 1082
Manětín 2 0403 Plzeň sever
Manětín 3 0404 Plzeň sever
Nový Dvůr 0405 Plzeň sever
Pňovany 1 0406 Plzeň sever Ostatní - boží muka
Rabštejn nad Střelou 0407 Plzeň sever
Řemešín 1 0408 Plzeň sever
Senec 0409 Plzeň sever
Strážiště 1 0410 Plzeň sever
Štichovice 0411 Plzeň sever Ostatní
Žebnice 2 0412 Plzeň sever
Záluží 0413 Plzeň sever
Žihle 1 0414 Plzeň sever
Javornice 1 0415 Rychnov nad Kněžnou
Javornice 2 0416 Rychnov nad Kněžnou
Plchůvky 0417 Ústí nad Orlicí 1582
Pěčín 1 0418 Rychnov nad Kněžnou
Solnice 1 0419 Rychnov nad Kněžnou Nedochovaný
Vamberk 1 0420 Rychnov nad Kněžnou
Klenovice 0421 Tábor
Pikov 0422 Tábor
Arnultovice 1 0423 Ústí nad Labem
Zubrnice 1 0424 Ústí nad Labem
Chlumec 2 0425 Ústí nad Labem
Knínice 1 0426 Ústí nad Labem
Ústí nad Labem 1 0427 Ústí nad Labem
Střížovice 1 0428 Ústí nad Labem
Jablonné nad Orlicí 1 0429 Ústí nad Orlicí
Bošín 0430 Ústí nad Orlicí pův. Skořenice
Sopotnice 0431 Ústí nad Orlicí
Sruby 0432 Ústí nad Orlicí Ostatní
Koburk 0433 Ústí nad Orlicí
Vysoké Mýto 1 0434 Ústí nad Orlicí
Bukovina u Pecky 0435 Jičín 1599
Chloumek 0436 Jičín
Markvartice 0437 Jičín
Prostřední Nová Ves 0438 Jičín
Přibyslav 0439 Jičín 1534
Sedliště 1 0440 Jičín
Třebovětice 2 0441 Jičín
Štěpánov 1 0442 Olomouc
Želejov 0443 Jičín
Červený Újezd 1 0444 Praha západ
Doksy 0445 Kladno Ostatní
Unhošť 1 0446 Kladno
Jaroměřice 1 0447 Svitavy
Polička 1 0448 Svitavy
Záboří 0449 Trutnov
Zábřezí 5 0450 Trutnov Nedochovaný
Košov 1 0451 Semily Transfer do muzea v Lomnici nad Popelkou
Sekerkovy Loučky 0452 Semily
Kozly 0453 Česká Lípa
Martinice 0454 Kroměříž
Kamenice 0455 Sokolov Ostatní
Bílsko 0456 Olomouc
Cholina 0457 Olomouc
Tři Dvory 0458 Olomouc
Nedvězí 0459 Olomouc
Křelov 0460 Olomouc
Slavonín 0461 Olomouc
Topolany 0462 Olomouc
Příkazy 0463 Olomouc
Senice na Hané 0464 Olomouc
Senička 1 0465 Olomouc 1704
Vilémov 0466 Olomouc
Slatinice 0467 Olomouc 1701
Štěpánov 2 0468 Olomouc
Vojnice 0469 Olomouc
Střelice 1 0470 Olomouc
Střelice 2 0471 Olomouc 1318
Strukov 0472 Olomouc
Budišov nad Budišovkou 1 0473 Opava 1678
Dolní Životice 0474 Opava
Doubravice 0475 Šumperk
Dubicko 0476 Šumperk
Javorník 1 0477 Jeseník
Jeseník 0478 Jeseník
Lukavice 0479 Šumperk
Moravičany 0480 Šumperk
Police 0481 Šumperk
Rájec 0482 Šumperk
Úsov 2 0483 Šumperk Nedochovaný
Zvole 0484 Šumperk
Kutná Hora 1 0485 Kutná Hora
Kutná Hora 2 0486 Kutná Hora
Mrchojedy 0487 Kutná Hora
Sedlec 0488 Kutná Hora Ostatní
Svésedlice 0489 Olomouc
Štarnov 1 0490 Olomouc
Dobroslavice 1 0491 Opava
Dobroslavice 2 0492 Opava
Žinkovy 0493 Plzeň jih
Bezděkov 0494 Plzeň jih hraniční kámen
Čečovice 0495 Plzeň jih hraniční kámen
Ledce 0496 Plzeň sever
Dražeň 0497 Plzeň sever
Mešno 0498 Rokycany
Pětidomí 0499 Rokycany
Březina 0500 Svitavy
Krakovec 0501 Prostějov
Blanice 1 0502 Strakonice
Pole 0503 Strakonice Ostatní - boží muka
Volyně 0504 Strakonice
Budyně nad Ohří 1 0505 Litoměřice
Bohosudov 1 0506 Teplice
Ostrolovský Újezd 0507 České Budějovice
Cvikov 0508 Česká Lípa
Kamenický Šenov 0509 Česká Lípa
Lasvice 0510 Česká Lípa 0973
Velenice 1 0511 Česká Lípa
Březiny 0512 Děčín
Maxičky 2 0513 Děčín Ostatní
Růžová 1 0514 Děčín
Růžová 3 0515 Děčín Nedochovaný, 0980
Růžová 2 0516 Děčín
Studený 0517 Děčín
Babice 0518 Havlíčkův Brod
Tetín 1 0519 Beroun Ostatní
Habry 0520 Havlíčkův Brod
Křenovice 0521 Vyškov 1296
Hněvkovice 1 0522 Havlíčkův Brod
Ledeč nad Sázavou 0523 Havlíčkův Brod
Lučice 0524 Havlíčkův Brod
Brušperk 0525 Frýdek-Místek
Rozsochatec 0526 Havlíčkův Brod
Sázavka 0527 Havlíčkův Brod
Skuhrov 0528 Havlíčkův Brod
Jablonec nad Nisou 0529 Jablonec nad Nisou
Železný Brod 0530 Jablonec nad Nisou
Horní Lhota 0531 Zlín
Dobroutov 1 0532 Jihlava
Jedlov 0533 Jihlava 2381
Jihlava 2 0534 Jihlava
Mirošov 2 0535 Jihlava
Příseka 0536 Jihlava
Rohozná 1 0537 Jihlava
Stonařov 3 0538 Jihlava 2498
Velešov 2 0539 Jihlava 1735
Nalžovské Hory 0540 Klatovy Ostatní
Rabí 0541 Klatovy Ostatní
Ležky 0542 Louny 1216
Řepany 1 0543 Louny
Stebno 0544 Louny
Humpolec 1 0545 Pelhřimov
Křelovice 1 0546 Pelhřimov
Křelovice 2 0547 Pelhřimov
Bystrá 1 0548 Pelhřimov
Velečín 1 0549 Plzeň sever
Úněšov 1 0550 Plzeň sever
Sedlec 1 0551 Plzeň sever
Hodovíz 1 0552 Plzeň sever
Sedlec 2 0553 Plzeň sever
Kralovice 3 0554 Plzeň sever původně Plasy
Česká Doubravice 1 0555 Plzeň sever
Česká Doubravice 2 0556 Plzeň sever
Libštát 1 0557 Semily
Roprachtice 1 0558 Semily
Číměř 1 0559 Třebíč Ostatní
Lipník 0560 Třebíč
Lukov 1 0561 Třebíč Nedochovaný
Popůvky 0562 Třebíč
Radonín 0563 Třebíč
Trnava 1 0564 Třebíč
Trnava 2 0565 Třebíč
Manělovice 0566 Benešov Ostatní
Třebíč 2 0567 Třebíč
Třebíč 0568 Třebíč klenební svorník
Valeč 1 0569 Třebíč
Vladislav 0570 Třebíč
Cheb 6 0571 Cheb
Bečov nad Teplou 0572 Karlovy Vary
Kolín 0573 Kolín Ostatní
Dolní Adršpach 3 0574 Náchod
Trnávka 0575 Nový Jičín
Borek 0576 Havlíčkův Brod
Kostelec u Křížku 0577 Praha východ Ostatní - náhrobek
Prachatice 1 0578 Prachatice
Mořice 0579 Prostějov
Krámy 0580 Příbram
Křivoklát 0581 Rakovník
Voděrady 0582 Rychnov nad Kněžnou
Tachov 5 0583 Tachov
Polešovice 0584 Uherské Hradiště
Rožnov pod Radhošťem 1 0585 Vsetín
Horní Černůtky 1 0586 Hradec Králové
Roprachtice 2 0587 Semily
Bořetice 0588 Břeclav Ostatní
Dubá 1 0589 Česká Lípa
Dubá 2 0590 Česká Lípa
Písečná 0591 Česká Lípa
Česká Lípa 1 0592 Česká Lípa
Česká Lípa 2 0593 Česká Lípa
Česká Lípa 3 0594 Česká Lípa
Česká Lípa 4 0595 Česká Lípa
Dlouhá Ves 0596 Havlíčkův Brod
Klanečná 0597 Havlíčkův Brod
Lipnice nad Sázavou 1 0598 Havlíčkův Brod
Lípa 1 0599 Havlíčkův Brod
Lípa 2 0600 Havlíčkův Brod
Poděbaby 2 0601 Havlíčkův Brod
Podmoky 0602 Havlíčkův Brod
Běleč nad Orlicí 0603 Hradec Králové
Dolní Žandov 1 0604 Cheb
Lázně Kynžvart 1 0605 Cheb
Topol 0606 Chrudim
Málkov 1 0607 Chomutov
Batelov 1 0608 Jihlava
Dolní Vilímeč 1 0609 Jihlava
Markvartice 1 0610 Jihlava
Mrákotín 1 0611 Jihlava Nedochovaný
Nová Říše 1 0612 Jihlava
Nová Říše 2 0613 Jihlava
Ořechov 0614 Jihlava
Řásná 1 0615 Jihlava 1411
Smrčná 1 0616 Jihlava
Telč 1 0617 Jihlava
Telč 2 0618 Jihlava
Telč 3 0619 Jihlava
Třešť 1 0620 Jihlava
Vanůvek 0621 Jihlava
Zvolenovice 1 0622 Jihlava
Libušín 0623 Kladno
Letařovice 0624 Liberec duplicita viz 1232 Český Dub 2 okres Liberec
Domaslavice 0625 Liberec
Všelibice 0626 Liberec
Letařovice 0627 Liberec duplicita viz 1232 Český Dub 2 okres Liberec
Zdislava 0628 Liberec
Oparno 0629 Litoměřice Ostatní
Stará Ves 0630 Nový Jičín
Polanka nad Odrou 0631 Ostrava
Želiv 0632 Pelhřimov Transfer do Prahy
Milevsko 8 0633 Písek Ostatní
Putim 2 0634 Písek
Čestětín 0635 Plzeň sever 2544
Druztová 0636 Plzeň sever
Manětín 4 0637 Plzeň sever 1085
Žihle 2 0638 Plzeň sever
Olešnice v Orlických Horách 0639 Rychnov nad Kněžnou
Nudvojovice 0640 Semily
Svojanov 1 0641 Svitavy
Svojanov 2 0642 Svitavy
Mohelnice 0643 Šumperk
Úsov 1 0644 Šumperk
Šumperk 0645 Šumperk
Kozmice 0646 Tábor
Bohdalice 0647 Vyškov
Černčín 1 0648 Vyškov
Hoštice 0649 Vyškov 1674, 2271
Hluboké Mašůvky 0650 Znojmo
Dřenice 0651 Cheb
Polná 2 0652 Cheb
Polná 3 0653 Cheb
Polná 2 0654 Jihlava
Polná 3 0655 Jihlava
Polná 4 0656 Jihlava
Polná 5 0657 Jihlava
Řehořov 0658 Jihlava 1314
Benátky 0659 Olomouc
Krčmaň 0660 Olomouc
Lužice 0661 Olomouc
Neředín 0662 Olomouc
Řimice 0663 Olomouc 1317
Šternberk 2 0664 Olomouc
Podlesí 0665 Opava
Budišovice 0666 Opava
Prostějov 1 0667 Prostějov 1071
Vamberk 2 0668 Rychnov nad Kněžnou
Vamberk 3 0669 Rychnov nad Kněžnou 1647
Nová Ves nad Popelkou 0670 Semily
Ústí 0671 Jičín 1186
Bělčice 0672 Strakonice
Blatná 0673 Strakonice
Lačnov 0674 Svitavy
Moravská Třebová 1 0675 Svitavy
Moravská Třebová 2 0676 Svitavy
Petrůvka 0677 Svitavy
Svojanov 3 0678 Svitavy
Vranová Lhota 1 0679 Svitavy
Tržek 0680 Svitavy
Vranová Lhota 2 0681 Svitavy
Jadruž 0682 Tachov
Malý Rapotín 1 0683 Tachov Nedochovaný
Skviřín 0684 Tachov
Duchcov 1 0685 Teplice
Duchcov 2 0686 Teplice 1157
Klementice 0687 Třebíč
Naloučany 1 0688 Třebíč
Naloučany 2 0689 Třebíč
Pyšel 1 0690 Třebíč
Tasov 1 0691 Žďár nad Sázavou
Tasov 2 0692 Žďár nad Sázavou
Choceň 0693 Ústí nad Orlicí duplicita viz 0827 Dvořisko 1 okres Ústí nad Orlicí
Dvořisko 2 0694 Ústí nad Orlicí
Semanín 0695 Ústí nad Orlicí
Ústí nad Orlicí 0696 Ústí nad Orlicí
Vysoké Mýto 2 0697 Ústí nad Orlicí
Březí 0698 Žďár nad Sázavou
Bukov 1 0699 Žďár nad Sázavou
Křižanov 1 0700 Žďár nad Sázavou
Moravec 1 0701 Žďár nad Sázavou
Mostiště 3 0702 Žďár nad Sázavou
Mostiště 4 0703 Žďár nad Sázavou 2419
Nové Sady 1 0704 Žďár nad Sázavou
Oslavice 0705 Žďár nad Sázavou
Pavlov 0706 Žďár nad Sázavou
Rousměrov 1 0707 Žďár nad Sázavou
Rousměrov 2 0708 Žďár nad Sázavou Ostatní
Ruda 1 0709 Žďár nad Sázavou
Ruda 2 0710 Žďár nad Sázavou
Kochánov 0711 Žďár nad Sázavou
Ruda 3 0712 Žďár nad Sázavou 1354
Uhřínov 1 0713 Žďár nad Sázavou
Uhřínov 2 0714 Žďár nad Sázavou
Velká Bíteš 1 0715 Žďár nad Sázavou
Velké Meziříčí 1 0716 Žďár nad Sázavou 2425
Velké Meziříčí 6 0717 Žďár nad Sázavou Pamětní kříž
Velké Meziříčí 2 0718 Žďár nad Sázavou 2426
Velké Meziříčí 3 0719 Žďár nad Sázavou 1470
Telč 4 0720 Jihlava
Blanice 2 0721 Strakonice
Blanice 3 0722 Strakonice
Knínice 2 0723 Ústí nad Labem
Knínice 3 0724 Ústí nad Labem
Knínice 4 0725 Ústí nad Labem
Chlumec 3 0726 Ústí nad Labem
Arnultovice 2 0727 Ústí nad Labem
Arnoštovice 2 0728 Benešov Ostatní - hřbitovní kříž
Arnoštovice 3 0729 Benešov Ostatní - hřbitovní kříž
Vrskmaň 2 0730 Chomutov
Vrskmaň 3 0731 Chomutov
Pelhřimov 3 0732 Pelhřimov
Pelhřimov 4 0733 Pelhřimov
Pelhřimov 5 0734 Pelhřimov
Pelhřimov 6 0735 Pelhřimov
Pelhřimov 7 0736 Pelhřimov 1072
Pelhřimov 8 0737 Pelhřimov
Třebovětice 3 0738 Jičín
Třebovětice 4 0739 Jičín
Třebovětice 5 0740 Jičín
Vtelno 2 0741 Most
Vtelno 3 0742 Most
Vtelno 4 0743 Most Nedochovaný
Kadaň 2 0744 Chomutov
Kadaň 3 0745 Chomutov
Kadaň 4 0746 Chomutov
Kadaň 5 0747 Chomutov
Kadaň 6 0748 Chomutov
Kadaň 7 0749 Chomutov
Chomutov skanzen 3 0750 Chomutov odpočinkový kámen
Heřmánkovice 0751 Náchod duplicita viz 1950 Heřmánkovice 2
Zábřezí 3 0752 Trutnov
Zábřezí 4 0753 Trutnov
Štokov 2 0754 Tachov
Přimda 2 0755 Tachov
Přimda 3 0756 Tachov
Loket 4 0757 Sokolov
Loket 5 0758 Sokolov
Loket 6 0759 Sokolov
Loket 7 0760 Sokolov
Loket 8 0761 Sokolov
Kostelní 2 0762 Sokolov
Kostelní 3 0763 Sokolov
Žlutice 2 0764 Karlovy Vary
Žlutice 3 0765 Karlovy Vary
Bohosudov 2 0766 Teplice
Zubrnice 2 0767 Ústí nad Labem
Chabařovice 2 0768 Ústí nad Labem
Šternberk 0769 Olomouc duplicita viz 1364 Šternberk 1 okres Olomouc
Libštát 2 0770 Semily
Hodovíz 2 0771 Plzeň sever
Jesenice 3 0772 Rakovník
Keblov 0773 Benešov duplicita viz. 1570 Kačerov okres Benešov
Žabovřesky 0774 Brno město
Sokolnice 0775 Brno venkov
Jeřičky 0776 Hradec Králové 0223
Ovesné Kladruby 2 0777 Cheb
Mnichov 2 0778 Cheb
Vlkovice 1 0779 Cheb
Ostrov 0780 Chrudim
Lužný 0781 Chomutov 1001, 1008
Bohaňka 1 0782 Jičín
Červená Třemešná 0783 Jičín
Čenkov 1 0784 Jihlava
Dobroutov 2 0785 Jihlava
Hrbov 1 0786 Jihlava
Janovice 1 0787 Jihlava
Jeclov 1 0788 Jihlava
Jezdovice 1 0789 Jihlava 1807
Mysliboř 1 0790 Jihlava 1031
Rohozná 2 0791 Jihlava
Rozseč 0792 Jihlava
Třešť 2 0793 Jihlava
Věžnička 0794 Jihlava
Jarošov nad Nežárkou 0795 Jindřichův Hradec
Markvarec 0796 Jindřichův Hradec duplicita viz 0373 Lipnice 1 Jindřichův Hradec
Smečno 0797 Kladno
Jankovice 0798 Uherské Hradiště
Český Jiřetín 1 0799 Most Nedochovaný
Ratibořice 0800 Náchod duplicita viz 0103 Ratibořice okres Náchod
Rybí 0801 Nový Jičín Ostatní, 1896
Horní Cerekev 1 0802 Pelhřimov
Počátky 1 0803 Pelhřimov
Zachotín 0804 Pelhřimov
Bolevec 3 0805 Plzeň město
Roztoky 1 0806 Praha západ
Špičky 0807 Přerov
Roztoky u Jilemnice 0808 Semily
Rudolec 1 0809 Sokolov 1096
Studánka 0810 Sokolov Nedochovaný
Bohuňov 1 0811 Svitavy
Hajany 0812 Strakonice
Radomyšl 1 0813 Strakonice
Boněnov 0814 Tachov
Krupka 1 0815 Teplice
Krupka 5 0816 Teplice Hraniční kámen
Bohosudov 3 0817 Teplice
Horní Újezd 1 0818 Třebíč
Horní Újezd 2 0819 Třebíč Nedochovaný
Lukov 2 0820 Třebíč
Lukov 3 0821 Třebíč
Martínkov 0822 Třebíč Nedochovaný
Mastník 0823 Třebíč
Moravské Budějovice 0824 Třebíč 1348
Chlumec 0825 Ústí nad Labem duplicita viz 1164 Chlumec 4 okres Ustí nad Labem
Dolní Čermná 0826 Ústí nad Orlicí
Dvořisko 1 0827 Ústí nad Orlicí 0693
Mostek 0828 Ústí nad Orlicí
Dolní Paseky 0829 Cheb
Chotíkov 0830 Sokolov 0923
Dačice 1 0831 Jindřichův Hradec Nedochovaný, 2159
Miletín 0832 Jičín
Radomyšl 2 0833 Strakonice
Dyjice 1 0834 Jihlava
Telč 5 0835 Jihlava
Veverská Bítýška 0836 Brno venkov
Mikulášov 1 0837 Havlíčkův Brod Nedochovaný
Černovice 1 0838 Chomutov 0944, 1020
Chomutov skanzen 4 0839 Chomutov odpočinkový kámen, 0927, 1402
Kojetín 0840 Chomutov
Holovousy 1 0841 Jičín
Holovousy 2 0842 Jičín
Samšina 0843 Jičín
Mysliboř 2 0844 Jihlava
Telč 6 0845 Jihlava Ostatní
Velešov 1 0846 Jihlava
Hluboký Důl 0847 Kolín
Horní Chobolice 0848 Litoměřice
Kravaře 0849 Česká Lípa Ostatní - mečový kámen, 1862
Smrčná 2 0850 Jihlava
Ktová 0851 Semily
Jilemnice 3 0852 Semily Ostatní - boží muka
Pelešany 1 0853 Semily Ostatní - 3 kříže Kalvárie
Pelešany 2 0854 Semily Ostatní - 3 kříže Kalvárie
Pelešany 3 0855 Semily Ostatní - 3 kříže Kalvárie
Velká Turná 0856 Strakonice
Radiměř 0857 Svitavy
Bernartice 2 0858 Tachov
Štěměchy 0859 Třebíč
Třebíč 3 0860 Třebíč
Uherské Hradiště 0861 Uherské Hradiště 2162
Smetana 0862 Ústí nad Orlicí Nedochovaný, 1172
Verměřovice 0863 Ústí nad Orlicí
Hvozdná 0864 Zlín
Gries 0865 Rakousko
Bad Brambach 0866 Německo - 3108
Reichenbach 0867 Německo - 3109
Schönwald 1 0868 Německo - 3110
Waldsassen 0869 Německo - 3112
Hof 4 0870 Německo - 3111
Bedřichov 0871 Jihlava duplicita viz 1313 Bedřichov 1 okres Jihlava
Cejle 1 0872 Jihlava
Větrný Jeníkov 2 0873 Jihlava
Dvorce 0874 Jihlava
Heroltice 0875 Jihlava
Hodice 0876 Jihlava
Horní Kosov 1 0877 Jihlava
Hosov 1 0878 Jihlava
Mysliboř 3 0879 Jihlava
Mysliboř 4 0880 Jihlava
Mysliboř 5 0881 Jihlava
Stonařov 2 0882 Jihlava
Šimanov 0883 Jihlava Nedochovaný
Zbilidy 0884 Jihlava
Kbelnice 0885 Jičín
Český Rudolec 0886 Jindřichův Hradec
Deštná 1 0887 Jindřichův Hradec
Kostelní Radouň 0888 Jindřichův Hradec
Lodhéřov 0889 Jindřichův Hradec
Studená 0890 Jindřichův Hradec
Duchcov 1 0891 Teplice hraniční kámen oseckého kláštera
Lom 1 0892 Most
Mariánské Radčice 1 0893 Most
Mariánské Radčice 2 0894 Most
Most 1 0895 Most
Jiřičky 0896 Pelhřimov
Horní Rápotice 1 0897 Pelhřimov Nedochovaný
Humpolec 5 0898 Pelhřimov 1844
Staré Hutě 0899 Pelhřimov
Milevsko 2 0900 Písek
Milevsko 3 0901 Písek
Lipí 2 0902 Plzeň sever Nedochovaný
Prachatice 2 0903 Prachatice
Láz 1 0904 Příbram
Láz 2 0905 Příbram
Těšovice 0906 Sokolov
Duchcov 2 0907 Teplice hraniční kámen oseckého kláštera, 1346
Osek 0908 Teplice hraniční kámen oseckého kláštera
Brod u Stříbra 2 0909 Tachov
Kněžice 1 0910 Jihlava
Vlašim 0911 Benešov
Aš 7 0912 Cheb Nedochovaný
Aš 8 0913 Cheb Nedochovaný
Děvín 0914 Cheb duplicita viz 0029 Mostek okres Cheb
Dlouhé Mosty 0915 Cheb Nedochovaný, 1306
Dlouhé Mosty 0916 Cheb duplicita viz 0042 Cheb 1
Dolní Dvory 0917 Cheb
Dolní Paseky 0918 Cheb Omyl, lokalita nyní v Německu
Dolní Žandov 2 0919 Cheb
Doubrava 1 0920 Cheb Nedochovaný
Doubrava 2 0921 Cheb Nedochovaný
Doubrava 3 0922 Cheb Nedochovaný
Hartoušov 0923 Cheb duplicita viz 0830 Chotíkov okres Sokolov
Hazlov 4 0924 Cheb Nedochovaný
Hněvín 1 0925 Cheb
Hněvín 2 0926 Cheb Nedochovaný
Horní Dvory 0927 Chomutov duplicita viz 0839 Chomutov skanzen 4 okres Chomutov
Horní Ves 0928 Chomutov duplicita viz 1401 Horní Ves okres Chomutov
Horní Lažany 0929 Cheb Nedochovaný
Vysoká 2 0930 Cheb Nedochovaný
Horka 1 0931 Cheb Nedochovaný
Horka 2 0932 Cheb Nedochovaný
Hranice 1 0933 Cheb Nedochovaný
Libá 0934 Cheb Původně Hůrka
Cheb 7 0935 Cheb Nedochovaný
Cheb 0936 Cheb duplicita viz 0175 Cheb 5 okres Cheb
Cheb 0937 Cheb duplicita viz 0175 Cheb 5 okres Cheb
Chlumeček 0938 Cheb Nedochovaný
Jesenice 0939 Cheb Nedochovaný
Krapice 1 0940 Cheb Nedochovaný, 1179
Krapice 2 0941 Cheb Nedochovaný
Krásná 0942 Cheb Nedochovaný
Lázně Kynžvart 2 0943 Cheb Nedochovaný
Lesinka 0944 Cheb duplicita viz 0036 Dvorek okres Cheb
Hartoušov 1 0945 Cheb Nedochovaný
Mnichov 3 0946 Cheb Nedochovaný
Návrší 0947 Cheb Nedochovaný, 1182
Nový Drahov 0948 Cheb Nedochovaný
Okrouhlá 0949 Cheb Nedochovaný
Opatov 1 0950 Cheb
Ostroh 0951 Cheb duplicita viz 0952 Drahov okres Cheb
Drahov 0952 Cheb Nedochovaný, 0951, 1178
Podhoří 0953 Cheb Nedochovaný, 0957
Podhrad 8 0954 Cheb 0955, Nedochovaný
Podhrad 0955 Cheb duplicita viz 0954 Podhrad 8 okres Cheb
Polná 4 0956 Cheb
Pomezí 0957 Cheb duplicita viz 0953 Podhoří okres Cheb
Povodí 0958 Cheb
Skalná 1 0959 Cheb Nedochovaný
Skalná 2 0960 Cheb Nedochovaný
Smrkovec 0961 Sokolov Nedochovaný
Stará Voda 1 0962 Cheb Nedochovaný
Stará Voda 2 0963 Cheb Nedochovaný
Stebnice 2 0964 Cheb Nedochovaný
Dolní Žandov 3 0965 Cheb pův. Ždírnice okres Cheb
Bedřichov 0966 Blansko duplicita viz 1476 Bedřichov okres Blansko
Lažany 0967 Blansko duplicita viz 1724 Lažany 3 okres Blansko
Královské Poříčí 2 0968 Sokolov
Bílé Poličaný 2 0969 Trutnov Nedochovaný
Stružnice 0970 Česká Lípa 2064
Nákří 1 0971 České Budějovice Nedochovaný
Nákří 2 0972 České Budějovice Nedochovaný
Velenice 0973 Česká Lípa duplicita viz 0510 Lasvice okres Česká Lípa
Robeč 0974 Česká Lípa Nedochovaný
Děčín 4 0975 Děčín Nedochovaný
Děčín 5 0976 Děčín Nedochovaný
Huntířov 1 0977 Děčín Nedochovaný
Huntířov 2 0978 Děčín Nedochovaný
Markvartice 0979 Děčín Nedochovaný
Růžová 0980 Děčín duplicita viz 0515 Růžová 3 okres Děčín
Růžová 4 0981 Děčín Nedochovaný
Sněžník 1 0982 Děčín Nedochovaný
Křínov 0983 Tachov duplicita viz 1138 Křínov okres Tachov
Milavče 0984 Domažlice Nedochovaný
Radonice 0985 Domažlice Nedochovaný, 1312
Česká Bělá 0986 Havlíčkův Brod duplicita viz 0068 Havlíčkův Brod 1 okres Havlíčkův Brod
Malšova Lhota 0987 Hradec Králové duplicita viz 0603 Běleč nad Orlicí okres Hradec Králové
Pouchov 0988 Hradec Králové Nedochovaný
Věkoše 0989 Hradec Králové Ostatní
Chrudim 0990 Chrudim duplicita viz 1758 Chrudim
Vestec 0991 Chrudim Nedochovaný
Ahníkov 0992 Chomutov duplicita viz 0218 Místo okres Chomutov
Blatno 0993 Chomutov duplicita viz 1605 Chomutov 4 okres Chomutov
Černovice 0994 Chomutov duplicita viz 0838 Černovice 1 okres Chomutov
Droužkovice 0995 Chomutov Nedochovaný
Droužkovice 1, 2 0996 Chomutov 2 menhiry - nedochované
Chomutov 4 0997 Chomutov odpočinkový kámen - Nedochovaný
Nová Ves 1 0998 Chomutov
Jirkov 0999 Chomutov duplicita viz 1006 Otvice 1 okres Chomutov
Vrchnice 1000 Chomutov duplicita viz 0309 Strupčice 2 okres Chomutov
Perštejn 1001 Chomutov duplicita viz 0781 Lužný okres Chomutov
Kadaň 9 1002 Chomutov
Křímov 2 1003 Chomutov
Málkov 3 1004 Chomutov Nedochovaný
Načetín 1005 Chomutov Ostatní
Otvice 1 1006 Chomutov 0999
Perštejn 1007 Chomutov duplicita viz 0216 Černýš 1 okres Chomutov
Perštejn 1008 Chomutov duplicita viz 0781 Lužný okres Chomutov
Michanice 1009 Chomutov Nedochovaný, 2298
Údlice 1 1010 Chomutov odpočinkový kámen
Radnice 1011 Karlovy Vary Nedochovaný
Rašovice 1012 Chomutov Nedochovaný
Spořice 1013 Chomutov Nedochovaný
Spořice 1 1014 Chomutov odpočinkový kámen - Nedochovaný
Chomutov skanzen 1 1015 Chomutov odpočinkový kámen
Suchý Důl 1016 Chomutov Nedochovaný
Údlice 3 1017 Chomutov odpočinkový kámen, 1564
Údlice 2 1018 Chomutov odpočinkový kámen
Údlice 2 1019 Chomutov
Úhošťany 1020 Chomutov duplicita viz 0838 Černovice 1 okres Chomutov
Výsluní 1021 Chomutov Nedochovaný
Kýšovice 1022 Chomutov Nedochovaný, 1311
Konecchlumí 1 1023 Jičín Nedochovaný
Dolní Nová Ves 1024 Jičín Nedochovaný
Kladruby 6 1025 Tachov
Oldřichov 1 1026 Tachov
Bílý Kámen 4 1027 Jihlava Nedochovaný
Vyskytná nad Jihlavou 2 1028 Jihlava 1447
Měšín 1029 Jihlava Nedochovaný
Sedlejov 1030 Jihlava 1438, 2594
Žatec 1031 Jihlava duplicita viz 0790 Mysliboř 1 okres Jihlava
Písečné 1032 Jindřichův Hradec 2170
Činov 1 1033 Karlovy Vary Nedochovaný
Činov 2 1034 Karlovy Vary Nedochovaný
Damice 1035 Karlovy Vary Nedochovaný
Drahovice 3 1036 Karlovy Vary Nedochovaný
Drahovice 2 1037 Karlovy Vary
Krásný Jez 2 1038 Karlovy Vary
Počerny 1 1039 Karlovy Vary Nedochovaný
Počerny 2 1040 Karlovy Vary Nedochovaný
Protivec 1041 Karlovy Vary duplicita viz 1042 Protivec 3 okres Karlovy Vary
Protivec 3 1042 Karlovy Vary Nedochovaný
Sedlec 1043 Karlovy Vary duplicita viz 0117 Nivy okres Karlovy Vary
Teplá 5 1044 Cheb Nedochovaný
Slaný 1045 Kladno duplicita viz 1657 Trpoměchy okres Kladno
Svárov 1,2 1046 Kladno Ostatní
Tuřany 1047 Kladno Mílník
Zvoleněves 1048 Kladno
Kydliny 1049 Klatovy Nedochovaný
Luby 1 1050 Klatovy Nedochovaný
Luby 2 1051 Klatovy Nedochovaný
Petrovice u Sušice 1052 Klatovy Ostatní, 2496
Sušice 1053 Klatovy Ostatní
Dubany 1054 Litoměřice Nedochovaný
Dolní Týnec 1 1055 Litoměřice 2126
Hrušovka 1056 Litoměřice Nedochovaný
Malé Žernoseky 1057 Litoměřice Nedochovaný
Chotiměř 1058 Domažlice duplicita viz 0273 Chotiměř okres Domažlice
Robeč 1059 Litoměřice Nedochovaný
Hořetice 1060 Louny odpočinkový kámen - Nedochovaný
Lužec 1061 Louny Nedochovaný
Malá Černoc 1062 Louny
Minice 1063 Louny odpočinkový kámen - Nedochovaný
Obora 1064 Louny
Malé Březno 1065 Most Nedochovaný, 1066
Malé Březno 1066 Most duplicita viz 1065 Malé Březno okres Most
Mariánské Radčice 1067 Most duplicita viz 1219 Louka u Litvínova
Ostrava 1068 Ostrava neprověřeno
Véska 1 1069 Olomouc duplicita viz 1303 Nová Véska 1 okres Bruntál
Véska 2 1070 Olomouc duplicita viz 1304 Nová Véska 2 okres Bruntál
Kerhartice 1071 Opava duplicita viz 0667 Prostějov 1 okres Prostějov
Myslotín 1072 Pelhřimov duplicita viz 0736 Pelhřimov okres Pelhřimov
Březí 1073 Písek Nedochovaný
Mirotice 1074 Písek Nedochovaný
Blatnice 1075 Plzeň sever duplicita viz 0400 Kamenný Újezd okres Plzeň sever
Černá Hať 1076 Plzeň sever duplicita viz 0333 Hadačka okres Plzeň sever
Hodovíz 5 1077 Plzeň sever Nedochovaný
Hodovíz 3 1078 Plzeň sever 1258
Horní Hradiště 1079 Plzeň sever Nedochovaný
Chotíkov 1080 Plzeň sever Nedochovaný, 1081
Chotíkov 1081 Plzeň sever duplicita viz 1080 Chotíkov okres Plzeň sever
Ladotice 1082 Plzeň sever duplicita viz 0402 Manětín 1 okres Plzeň sever
Pňovany 2 1083 Plzeň sever 1324
Rybnice 1084 Plzeň sever Ostatní - Nedochovaný
Štichovice 1085 Plzeň sever duplicita viz 0637 Manětín 4 okres Plzeň sever
Trnová 1 1086 Plzeň sever Nedochovaný
Svatý Jan 1 1087 Příbram
Hvožďany 1 1088 Příbram
Bedlno 1 1089 Rakovník Nedochovaný
Oráčov 2 1090 Rakovník Nedochovaný
Rokycany 1091 Rokycany Nedochovaný
Velké Popovice 1 1092 Praha východ původně Dlouhá Ves okr. Rychnov n. K.
Dlouhá Ves 2 1093 Rychnov nad Kněžnou Nedochovaný
Opočno 1094 Rychnov nad Kněžnou duplicita viz 0110 Trnov okres Rychnov nad Kněžnou
Polom 1 1095 Rychnov nad Kněžnou Nedochovaný
Rudolec 1096 Sokolov duplicita viz 0809 Rudolec 1 okres Sokolov
Citice 1097 Sokolov duplicita viz 1272 Citice okres Sokolov
Dolní Rozmyšl 1 1098 Sokolov Nedochovaný
Dolní Rozmyšl 2 1099 Sokolov Nedochovaný
Svatava 1100 Sokolov pův. Háje
Horní Luby 1101 Cheb Ostatní, 1331
Sokolov 1 1102 Sokolov Nedochovaný
Bříza 1 1103 Cheb
Staré Sedlo 1104 Sokolov duplicita viz 1275 Staré Sedlo 3 okres Sokolov
Sokolov 2 1105 Sokolov Nedochovaný
Vítkov 1106 Sokolov duplicita viz 1276 Vítkov okres Sokolov
Buzice 1 1107 Strakonice Nedochovaný
Buzice 2 1108 Strakonice Nedochovaný
Cehnice 1109 Strakonice Nedochovaný
Katovice 1110 Strakonice Ostatní
Lom 1111 Strakonice Nedochovaný
Myštice 1112 Strakonice Nedochovaný
Gruna 1113 Svitavy Nedochovaný
Horní Hynčina 2 1114 Svitavy 1972
Horní Hynčina 3 1115 Svitavy Nedochovaný
Horní Hynčina 1116 Svitavy duplicita viz 1201 Horní Hynčina 1 okres Svitavy
Hradec nad Svitavou 1117 Svitavy Nedochovaný
Janov 1118 Svitavy Nedochovaný
Jaroměřice 2 1119 Svitavy Nedochovaný
Linhartice 1120 Svitavy Nedochovaný
Mladějov na Moravě 1121 Svitavy Nedochovaný
Opatov 1 1122 Svitavy Nedochovaný
Svitavy 1123 Svitavy duplicita viz 1683 Svitavy 1 okres Svitavy
Třebařov 2 1124 Svitavy Nedochovaný
Třebařov 3 1125 Svitavy Nedochovaný
Krchleby 1126 Šumperk Nedochovaný
Borkovice 1127 Tábor Ostatní
Bor 1 1128 Tachov Nedochovaný, 1566
Bor 2 1129 Tachov Nedochovaný
Bor 3 1130 Tachov Nedochovaný
Březí 1131 Tachov Nedochovaný
Ctiboř 1 1132 Tachov Nedochovaný
Částkov 1 1133 Tachov Nedochovaný
Černotín 1134 Plzeň jih Nedochovaný
Stříbro 5 1135 Tachov původně Domaslav
Prostiboř 1136 Tachov duplicita viz 1237 Prostiboř 3 okres Tachov
Prostiboř Kopec 3 1137 Tachov Nedochovaný, 2475
Křínov 1138 Tachov 0983, 1305
Lestkov 1 1139 Tachov Nedochovaný
Lhota 1140 Plzeň jih Nedochovaný
Milevo 1141 Tachov duplicita viz 0162 Stříbro 1 okres Tachov
Milevo 1142 Tachov Nedochovaný
Nahý Újezdec 1143 Tachov Nedochovaný
Otročín 1144 Tachov Nedochovaný
Caltov 1145 Tachov Nedochovaný
Stráž 2 1146 Tachov Nedochovaný
Svojšín 2 1147 Tachov Nedochovaný
Sytno 1148 Tachov Nedochovaný
Kladruby 8 1149 Tachov
Únehle 1150 Tachov Nedochovaný
Vysočany 1151 Tachov Nedochovaný
Zhoř 1 1152 Tachov Nedochovaný
Zhoř 2 1153 Tachov Nedochovaný
Soběkury 3 1154 Plzeň jih Pamětní kříž
Košťany 1155 Teplice Nedochovaný
Lahošť 1156 Teplice Nedochovaný
Oldřichov 1157 Teplice duplicita viz 0686 Duchcov 2 okres Teplice
Osek 1158 Teplice Nedochovaný
Teplice 2 1159 Teplice Nedochovaný
Teplice 1 1160 Teplice 1227
Dolní Vlčkovice 1161 Trutnov Nedochovaný, 2107
Přeckov 1162 Třebíč duplicita viz 2014 Hroznatín 1 okres Třebíč
Střítež 1163 Třebíč duplicita viz 0071 Třebíč 1 okres Třebíč
Chlumec 4 1164 Ústí nad Labem Nedochovaný, 0825
Strážky 1 1165 Ústí nad Labem Nedochovaný
Strádov 2 1166 Ústí nad Labem Nedochovaný
Střížovice 2 1167 Ústí nad Labem Nedochovaný
Tisá 1 1168 Ústí nad Labem Nedochovaný
Tisá 2 1169 Ústí nad Labem Nedochovaný, 1230
Tisá 3 1170 Ústí nad Labem Nedochovaný
Loučky 1171 Ústí nad Orlicí 2020
Plchovice 1172 Ústí nad Orlicí duplicita viz 0862 Smetana okres Ústí nad Orlicí
Sudslava 1173 Ústí nad Orlicí 2021
Vizovice 1174 Zlín Nedochovaný
Loděnice 1175 Znojmo vyřazeno - litinový křížek
Velké Janovice 2 1176 Žďár nad Sázavou Nedochovaný
Velké Janovice 3 1177 Žďár nad Sázavou Nedochovaný
Drahov 1178 Cheb duplicita viz 0952 Drahov okres Cheb
Dvoreček 1179 Cheb duplicita viz 0940 Krapice 1 okres Cheb
Cheb 9 1180 Cheb Nedochovaný
Mostov 1181 Cheb Nedochovaný
Návrší 1182 Cheb duplicita viz 0947 Návrší okres Cheb
Skalná 3 1183 Cheb Nedochovaný
Stebnice 3 1184 Cheb Nedochovaný
Podhrad 9 1185 Cheb Nedochovaný
Roškopov 1186 Jičín duplicita viz 0671 Ústí okres Jičín
Konecchlumí 2 1187 Jičín Nedochovaný
Lázně Bělohrad 1188 Jičín
Kramolná 1189 Náchod Ostatní - pamětní kříž
Václavice 1190 Náchod Ostatní - jetelový kříž
Starojická Lhota 1191 Nový Jičín Nedochovaný
Medlov 3 1192 Olomouc Ostatní - Nedochovaný
Medlov 1 1193 Olomouc
Medlov 2 1194 Olomouc Nedochovaný
Nový Svět 1195 Olomouc Nedochovaný
Papůvka 1196 Olomouc
Řepčín 1 1197 Olomouc Nedochovaný
Tlucná 1 1198 Plzeň sever
Konice 1199 Prostějov Nedochovaný
Prostějov 2 1200 Prostějov
Horní Hynčina 1 1201 Svitavy 1116
Trstěnice 1202 Svitavy 1984
Květná 1203 Svitavy Nedochovaný
Opatov 2 1204 Svitavy Nedochovaný
Třebařov 1205 Svitavy duplicita viz 1750 Třebařov 1 okres Svitavy
Újezd 1206 Šumperk Nedochovaný
Duchcov 3 1207 Teplice hraniční kámen oseckého kláštera
Sedlec 1208 Ústí nad Orlicí
Fryšták 1209 Zlín Nedochovaný
Zlín 1210 Zlín Nedochovaný
Arménie 1211 arménské pamětní kříže - chačkary
Rumunsko 1212 kamenný kříž u silnice Joseni-Berca
Chodovice 1 1213 Jičín Nedochovaný, 1625
Podkost 1 1214 Jičín Ostatní
Rohoznice 1215 Jičín
Malměřice 1216 Louny duplicita viz 0542 Ležky okres Louny
Řitonice 1217 Mladá Boleslav Nedochovaný
Lom 2 1218 Most Nedochovaný
Louka u Litvínova 1219 Most Nedochovaný
Pařidla 1220 Most Nedochovaný
Souš 1221 Most Nedochovaný
Tisá 4 1222 Ústí nad Labem Nedochovaný
Tisá 1223 Ústí nad Labem duplicita viz 1170 Tisá 3 okres Ústí nad Labem
Háj 1224 Teplice Nedochovaný
Hrob 1 1225 Teplice
Krupka 2 1226 Teplice
Teplice 1227 Teplice duplicita viz 1160 Teplice 1 okres Teplice
Věšťany 1228 Teplice Nedochovaný
Zubrnice 5 1229 Ústí nad Labem Nedochovaný
Tisá 1230 Ústí nad Labem duplicita viz 1169 Tisá 2 okres Ústí nad Labem
Český Dub 1 1231 Liberec
Český Dub 2 1232 Liberec 0624, 0627
Tachov 7 1233 Tachov Nedochovaný, 1490
Tachov 8 1234 Tachov Nedochovaný, 1492
Tachov 9 1235 Tachov Nedochovaný
Tachov 6 1236 Tachov
Prostiboř 3 1237 Tachov Nedochovaný, 1136
Planá 1238 Tachov duplicita viz 1568 Planá 4 okres Tachov
Ostrov u Stříbra 1 1239 Tachov Nedochovaný
Ostrov u Stříbra 2 1240 Tachov Nedochovaný
Ostrov u Stříbra 3 1241 Tachov Nedochovaný
Tachov 13 1242 Tachov Nedochovaný
Lom u Tachova 2 1243 Tachov Nedochovaný
Lom u Tachova 3 1244 Tachov Nedochovaný
Kladruby 1245 Tachov duplicita viz 0162 Stříbro 1 okres Tachov
Kladruby 10 1246 Tachov Nedochovaný
Kladruby 11 1247 Tachov Nedochovaný
Kladruby 7 1248 Tachov 1384
Brod u Stříbra 3 1249 Tachov Nedochovaný
Velečín 2 1250 Plzeň sever Nedochovaný
Řemešín 2 1251 Plzeň sever Nedochovaný
Rozněvice 2 1252 Plzeň sever Nedochovaný
Nová Hospoda 1253 Plzeň město Nedochovaný
Kožlany 4 1254 Plzeň sever Nedochovaný
Kožlany 2 1255 Plzeň sever Nedochovaný
Kalec 1 1256 Plzeň sever
Holovousy 1257 Plzeň sever Nedochovaný
Hodovíz 1258 Plzeň sever duplicita viz 1078 Hodovíz 3 okres Plzeň sever
Hedčany 1259 Plzeň sever Nedochovaný
Dřevec 2 1260 Plzeň sever
Březín 1 1261 Plzeň sever Nedochovaný
Záluží 1 1262 Plzeň jih Nedochovaný
Týnec 1263 Plzeň jih Nedochovaný
Chotěšov 1264 Plzeň jih Nedochovaný
Stod 1265 Plzeň jih Nedochovaný
Újezd u Kasejovic 1266 Plzeň jih Nedochovaný
Nová Ves 1267 Plzeň jih Nedochovaný
Merklín 1 1268 Plzeň jih Nedochovaný
Kloušov 1269 Plzeň jih Nedochovaný
Dobřany 1 1270 Plzeň jih Nedochovaný
Dobřany 2 1271 Plzeň jih Nedochovaný
Citice 1272 Sokolov Nedochovaný, 1097
Staré Sedlo 1 1273 Sokolov Nedochovaný
Staré Sedlo 2 1274 Sokolov Nedochovaný
Staré Sedlo 3 1275 Sokolov Nedochovaný, 1104
Vítkov 1276 Sokolov Nedochovaný, 1106
Křivsoudov 1277 Benešov
Kunštát 1278 Blansko duplicita viz 0364 Rudka okres Blansko
Bohunice 3 1279 Brno město Nedochovaný
Bohunice 1 1280 Brno město
Bohunice 2 1281 Brno město
Štýřice 1282 Brno město
Bohunice 4 1283 Brno město Nedochovaný
Brno 1284 Brno město Nedochovaný
Kníničky 1285 Brno město
Líšeň 1 1286 Brno město
Veveří 1287 Brno město Nedochovaný
Juliánov 1288 Brno město Nedochovaný
Čebín 1289 Brno venkov Nedochovaný
Hlína 1290 Brno venkov Nedochovaný, 1787, 1878
Moravany 3 1291 Brno venkov Nedochovaný
Moravany 1 1292 Brno venkov
Neslovice 1293 Brno venkov Nedochovaný
Padochov 1 1294 Brno venkov Nedochovaný
Podolí 1 1295 Brno venkov
Prace 1296 Brno venkov duplicita viz 0521 Křenovice okres Vyškov
Šlapanice 1 1297 Brno venkov
Telnice 1298 Brno venkov duplicita viz 1777 Měnín okres Brno venkov
Tišnov 4 1299 Brno venkov Nedochovaný
Sivice 1 1300 Brno venkov
Zakřany 1301 Brno venkov
Horní Benešov 1302 Bruntál
Nová Véska 1 1303 Bruntál 1069
Nová Véska 2 1304 Bruntál 1070
Křenov 1305 Tachov duplicita viz 1138 Křínov okres Tachov
Dlouhá 1306 Český Krumlov duplicita viz 0915 Dlouhé Mosty okres Cheb
Mezholezy 1 1307 Domažlice Nedochovaný
Újezd svatého Kříže 1 1308 Domažlice
Bor 1309 Cheb Nedochovaný
Černovice 2 1310 Chomutov Nedochovaný
Kýšovice 1311 Chomutov duplicita viz 1022 Kýšovice okres Chomutov
Radonice 1312 Chomutov duplicita viz 0985 Radonice okres Domažlice
Bedřichov 1 1313 Jihlava 0871
Věžnice 1314 Jihlava duplicita viz 0658 Řehořov okres Jihlava
Střelské Hoštice 1 1315 Strakonice
Most 1316 Most duplicita viz 0227 Vtelno 1 okres Most
Králová 1317 Olomouc duplicita viz 0663 Řimice okres Olomouc
Střelice 1318 Olomouc duplicita viz 0471 Střelice 2 okres Olomouc
Robčice 1319 Plzeň jih Nedochovaný
Vodní Újezd 1320 Plzeň jih Nedochovaný
Záluží 2 1321 Plzeň jih Nedochovaný
Horní Bříza 2 1322 Plzeň sever Nedochovaný
Líně 1323 Plzeň sever Nedochovaný
Pňovany 1324 Plzeň sever duplicita viz 1083 Pňovany 2 okres Plzeň sever
Polínka 1325 Plzeň sever 1548
Úlice 1 1326 Plzeň sever Nedochovaný
Unhošť 2 1327 Kladno
Němčice 1328 Kroměříž
Bedlno 2 1329 Rakovník Nedochovaný
Kaceřov 1330 Sokolov Ostatní
Kaceřov 1331 Sokolov duplicita viz 1101 Horní Luby okres Cheb
Úsov 1332 Šumperk duplicita viz 0644 Úsov 1okres Šumperk
Bezdružice 1333 Tachov Nedochovaný, 2558
Blahousty 1334 Tachov Nedochovaný
Janov 1335 Tachov Nedochovaný
Stříbro 8 1336 Tachov
Polžice 1337 Domažlice Nedochovaný
Racov 3 1338 Tachov
Sulislav 1339 Tachov Nedochovaný
Stříbro 4 1340 Tachov
Sviňomazy 1341 Tachov Nedochovaný
Těchlovice 1342 Tachov Nedochovaný
Tinkovice 1343 Tachov duplicita viz 1491 Tuněchody okres Tachov
Valcha 1 1344 Tachov
Vranov 1345 Tachov Nedochovaný
Duchcov 1346 Teplice duplicita viz 0907 Duchcov 2 okres Teplice - hraniční kámen
Teplice 3 1347 Teplice 2268
Moravské Budějovice 1348 Třebíč duplicita viz 0824 Moravské Budějovice okres Třebíč
Slavkov u Brna 1349 Vyškov duplicita viz 1833 Slavkov u Brna 1 okres Vyškov
Vyškov 1 1350 Vyškov
Doubravník 1 1351 Brno venkov 1456
Borač 1352 Žďár nad Sázavou duplicita viz 1481 Štěpánovice 1 okres Brno venkov
Zahrada 1353 Žďár nad Sázavou Nedochovaný
Velké Meziříčí 1354 Žďár nad Sázavou duplicita viz 0712 Ruda 3 okres Žďár nad Sázavou
Auerbach 1355 Německo - 3102
Lautertal 1356 Německo - 3103
Krummennaab 1357 Německo - 3104
Mašov 1358 Semily Ostatní
Turnov 1359 Semily Ostatní
Planá 3 1360 Tachov Ostatní
Skůry 1361 Kladno
Kamenný Most 1362 Kladno
Budilov 1363 Prachatice Ostatní
Šternberk 1 1364 Olomouc 0769
Dolní Adršpach 2 1365 Náchod Ostatní
Olšany u Prostějova 1366 Prostějov
Čistá 2 1367 Rakovník 1254
Štoky 2 1368 Havlíčkův Brod
Bořetín 1369 Česká Lípa Nedochovaný
Česká Lípa 5 1370 Česká Lípa
Dubice 1371 Česká Lípa Nedochovaný
Dubnice 3 1372 Česká Lípa Nedochovaný
Dubnice 1 1373 Česká Lípa
Janovice v Podještědí 1 1374 Liberec Nedochovaný
Lindava 1375 Česká Lípa Nedochovaný
Česká Lípa 6 1376 Česká Lípa
Stráž pod Ralskem 1377 Česká Lípa Nedochovaný
Židlov 1378 Česká Lípa Nedochovaný
Žízníkov 2 1379 Česká Lípa Nedochovaný
Pěkov 1380 Náchod duplicita viz 0101 Pěkov 1 okres Náchod
Merklín 2 1381 Plzeň jih
Olešnice 1382 Blansko duplicita viz 1479 Olešnice okres Blansko
Olešnice 1383 Blansko duplicita viz 1477 Crhov 1 okres Blansko
Kladruby 1384 Tachov duplicita viz 1248 Kladruby 7 okres Tachov
Pozlovice 1 1385 Zlín
Králíky 1386 Ústí nad Orlicí Nedochovaný
Vlkov 1387 Náchod
Arnoltov 1388 Sokolov
Hrušková 2 1389 Sokolov Nedochovaný
Hrušková 1 1390 Sokolov
Chlum sv. Maří 3 1391 Sokolov Nedochovaný
Královské Poříčí 1392 Sokolov duplicita viz 0132 Královské Poříčí 1 okres Sokolov
Krásno 2 1393 Sokolov Nedochovaný
Sokolov 3 1394 Sokolov Nedochovaný
Týn 1395 Sokolov Nedochovaný
Hostouň 1396 Domažlice
Koloveč 1397 Domažlice Nedochovaný
Čábuze 1398 Prachatice
Čím 1399 Příbram Ostatní
Krásná Lípa 1400 Děčín
Horní Ves 1401 Chomutov Nedochovaný, 0928
Horní Ves 1402 Chomutov duplicita viz 0839 Chomutov skanzen 4 okres Chomutov
Dubá 3 1403 Česká Lípa
Sedlec 1404 Karlovy Vary Omyl
Bezděčín 1405 Jihlava Hraniční kámen
Čížov 1 1406 Jihlava
Hlávkov 1407 Jihlava Ostatní
Horní Kosov 3 1408 Jihlava Ostatní
Hubenov 1409 Jihlava
Janovice 2 1410 Jihlava
Janštejn 1411 Jihlava duplicita viz 0615 Řásná 1 okres Jihlava
Jestřebí 3 1412 Jihlava nedochovany, 2208, 2324
Puklice 1 1413 Jihlava Nedochovaný, 1441
Jiřín 2 1414 Jihlava
Kamenice 1 1415 Jihlava
Kamenice 2 1416 Jihlava
Knínice 1 1417 Jihlava Ostatní
Knínice 2 1418 Jihlava Ostatní
Kosov 1419 Jihlava 2323
Kostelec 2 1420 Jihlava Ostatní
Lipina 1421 Jihlava ? možná duplicita viz 1805 Jamné okres Jihlava
Loučky 1422 Jihlava Hraniční kámen
Mysliboř 6 1423 Jihlava Ostatní - Nedochovaný
Nepomuky 1424 Jihlava Nedochovaný
Olšany 2 1425 Jihlava Ostatní
Petrovice 1 1426 Jihlava Nedochovaný
Polná 6 1427 Jihlava
Polná 7 1428 Jihlava
Polná 8 1429 Jihlava
Popice 1430 Jihlava
Rančírov 1431 Jihlava
Rantířov 1 1432 Jihlava
Rantířov 4 1433 Jihlava Ostatní, 2333
Rounek 1 1434 Jihlava
Růžená 1 1435 Jihlava Ostatní
Řásná 2 1436 Jihlava
Řídelov 1 1437 Jihlava
Sedlejov 1438 Jihlava duplicita viz 1030 Sedlejov okres Jihlava
Staré Hory 1 1439 Jihlava
Strachoňovice 1 1440 Jihlava 2360
Studénky 1441 Jihlava duplicita viz 1413 Puklice okres Jihlava
Telč 7 1442 Jihlava Ostatní
Třešť 4 1443 Jihlava 1995
Větrný Jeníkov 2 1444 Jihlava Ostatní
Volevčice 2 1445 Jihlava
Volevčice 1 1446 Jihlava
Vyskytná nad Jihlavou 1447 Jihlava duplicita viz 1028 Vyskytná nad Jihlavou 2 okres Jihlava
Vyskytná nad Jihlavou 1448 Jihlava duplicita viz 1507 Vyskytná nad Jihlavou 4 okres Jihlava
Vysoká 1449 Jihlava duplicita viz 1802 Pánkovsko 1 okres Jihlava
Dudín 2 1450 Jihlava Ostatní
Zdeňkov 1451 Jihlava
Lhotka 1 1452 Trutnov
Lhotka 2 1453 Trutnov
Dolní Loučky 1454 Žďár nad Sázavou
Doubravník 2 1455 Brno venkov
Doubravnik 1456 Žďár nad Sázavou duplicita viz 1351 Doubravník 1 okres Brno venkov
Křižanov 2 1457 Žďár nad Sázavou
Křižanov 3 1458 Žďár nad Sázavou
Zbraslav 1 1459 Brno venkov
Osová Bitýška 1 1460 Žďár nad Sázavou
Osová Bitýška 2 1461 Žďár nad Sázavou
Podolí 1462 Žďár nad Sázavou
Sázava 1463 Žďár nad Sázavou
Sejřek 1464 Žďár nad Sázavou
Skelné nad Oslavou 1465 Žďár nad Sázavou
Strážek 1466 Žďár nad Sázavou
Štěpánov nad Svratkou 1 1467 Žďár nad Sázavou
Štěpánov nad Svratkou 2 1468 Žďár nad Sázavou Ostatní
Velká Losenice 1 1469 Žďár nad Sázavou
Velké Meziříčí 1470 Žďár nad Sázavou duplicita viz 0719 Velké Meziříčí 3 okres Žďár nad Sázavou
Věcov 1 1471 Žďár nad Sázavou
Vojetín 1472 Žďár nad Sázavou 1473
Vojetín 1473 Žďár nad Sázavou duplicita viz 1472 Vojetín okres Žďár nad Sázavou
Vojtěchov 1 1474 Žďár nad Sázavou
Vojtěchov 2 1475 Žďár nad Sázavou
Bedřichov 1476 Blansko 0966
Crhov 1 1477 Blansko 1383
Kozárov 1478 Blansko
Olešnice 1479 Blansko 1382
Rudka 1480 Blansko duplicita viz 0364 Rudka okres Blansko
Štěpánovice 1 1481 Brno venkov 1352
Štěpánovice 2 1482 Brno venkov
Tišnov 1 1483 Brno venkov
Tišnov 2 1484 Brno venkov
Tišnov 3 1485 Brno venkov
Pelhřimov 9 1486 Pelhřimov
Stříbro 6 1487 Tachov Nedochovaný
Tachov 10 1488 Tachov Nedochovaný
Tachov 1489 Tachov duplicita viz 1235 Tachov 9 okres Tachov
Tachov 1490 Tachov duplicita viz 1233 Tachov 7 okres Tachov
Tuněchody 1491 Tachov Nedochovaný, 1343
Tachov 1492 Tachov duplicita viz 1234 Tachov 8 okres Tachov
Přimda 4 1493 Tachov Nedochovaný
Pavlův Studenec 1 1494 Tachov Nedochovaný
Malý Rapotín 2 1495 Tachov Nedochovaný
Lestkov 2 1496 Tachov Nedochovaný
Láz 1497 Tachov 2344
Březí 1498 Tachov duplicita viz 0165 Štokov 1 okres Tachov
Dolní Jadruž 1 1499 Tachov Nedochovaný
Chodský Újezd 1500 Tachov Nedochovaný
Lom u Tachova 1501 Tachov duplicita viz 0151 Lom u Tachova 1 okres Tachov
Ctiboř 2 1502 Tachov Nedochovaný
Brod u Stříbra 4 1503 Tachov Nedochovaný
Borovany 1504 Tachov Nedochovaný
Trnová 1505 Tachov Nedochovaný
Tachov 16 1506 Tachov Nedochovaný
Vyskytná nad Jihlavou 4 1507 Jihlava 1448
Podhradí 1508 Zlín
Nepomuk 1509 Příbram 1860
Bezděkov 1510 Žďár nad Sázavou
Bohdalov 1511 Žďár nad Sázavou
Čtyři Dvory 1512 Žďár nad Sázavou
Jimramov 1513 Žďár nad Sázavou
Kadolec 1 1514 Žďár nad Sázavou
Kadolec 2 1515 Žďár nad Sázavou
Nová Ves 1516 Žďár nad Sázavou
Petráveč 1517 Žďár nad Sázavou
Střítež 1 1518 Žďár nad Sázavou
Zubří 1519 Žďár nad Sázavou Ostatní - boží muka
Radonice 1520 Chomutov
Luhov 2 1521 Karlovy Vary
Chlum 1522 Benešov
Loudilka 1523 Benešov 1535
Osice 1524 Hradec Králové
Ústrašín 1 1525 Pelhřimov Nedochovaný, 1698
Ústrašín 2 1526 Pelhřimov 1528
Ústrašín 3 1527 Pelhřimov 1732
Ústrašín 1528 Pelhřimov duplicita viz 1526 Ústrašín 2 okres Pelhřimov
Borky 1529 Žďár nad Sázavou
Strážky 2 1530 Ústí nad Labem Nedochovaný
Rájec 1531 Rychnov nad Kněžnou
Pikárec 1532 Žďár nad Sázavou
Bukov 2 1533 Žďár nad Sázavou
Přibyslav 1534 Jičín duplicita viz 0439 Přibyslav okres Jičín
Loudilka 1535 Benešov duplicita viz 1523 Loudilka okres Benešov
Lhota 1536 Kladno
Bílý Kámen 2 1537 Jihlava Ostatní
Čenkov 2 1538 Jihlava Ostatní
Dlouhá Brtnice 1539 Jihlava
Rounek 3 1540 Jihlava Ostatní
Rounek 4 1541 Jihlava Ostatní
Vyskytná nad Jihlavou 1 1542 Jihlava
Hulín 1543 Kroměříž 2130
Hodějovice 1544 Pelhřimov
Ondřejov 1545 Pelhřimov
Ústrašín 4 1546 Pelhřimov Nedochovaný,1699
Vratišov 1 1547 Pelhřimov
Krsy 1548 Plzeň sever duplicita viz 1325 Polínka okres Plzeň sever
Andělská Hora 1 1549 Karlovy Vary
Lhotka 1550 Žďár nad Sázavou
Světnov 1551 Žďár nad Sázavou
Andělská Hora 2 1552 Karlovy Vary
Kostelany 1553 Kroměříž
Horní Cerekev 2 1554 Pelhřimov
Lipice 1 1555 Pelhřimov
Lipice 2 1556 Pelhřimov
Mladé Bříště 1 1557 Pelhřimov
Starý Pelhřimov 1558 Pelhřimov
Buchlovice 1 1559 Uherské Hradiště
Teplá 6 1560 Cheb Nedochovaný
Habrůvka 1561 Blansko 1731
Mašťov 1562 Chomutov odpočinkový kámen, 1710
Nová Ves 2 1563 Chomutov
Údlice 1564 Chomutov duplicita viz 1017 Údlice 3 okres Chomutov
Jihlava 3 1565 Jihlava
Bor 1566 Tachov duplicita viz 1128 Bor 1 okres Tachov
Kladruby 9 1567 Tachov Nedochovaný
Planá 4 1568 Tachov Nedochovaný, 1238
Vrbice u Stříbra 1569 Tachov Ostatní
Kačerov 1570 Benešov 0773
Ostrovec 1571 Plzeň sever
Prostiboř Kopec 1 1572 Tachov
Prostiboř Kopec 2 1573 Tachov
Všestary 1574 Praha východ
Ratiboř 1575 Písek
Děčín 2 1576 Děčín 1589
Vysoká 1 1577 Cheb
Dubí 1578 Teplice Ostatní
Podolí 2 1579 Brno venkov
Zbraslav 2 1580 Brno venkov 1865
Vrbice 1581 Rychnov nad Kněžnou
Plchůvky 1582 Ústí nad Orlicí duplicita viz 0417 Plchůvky okres Ústí nad Orlicí
Bratrušín 1583 Žďár nad Sázavou
Bystřice nad Pernštejnem 1584 Žďár nad Sázavou
Krchleby 1 1585 Rychnov nad Kněžnou
Kroměříž 1586 Kroměříž
Velký Újezd 1587 Třebíč
Vyšehrad 1588 Praha
Děčín 1589 Děčín duplicita viz 1576 Děčín 2
Rouchovany 2 1590 Třebíč
Heřmaničky 1591 Česká Lípa Nedochovaný
Lada 1592 Česká Lípa Nedochovaný
Vrchlice 1593 Kutná Hora Ostatní
Varnsdorf 1 1594 Děčín Nedochovaný
Varnsdorf 2 1595 Děčín Nedochovaný
Mezholezy 2 1596 Domažlice Nedochovaný
Mysliv 1597 Domažlice Nedochovaný
Šardice 1 1598 Hodonín
Bukovina 1599 Jičín duplicita viz 0435 Bukovina u Pecky okres Jičín
Březenec 1600 Chomutov
Domina 1601 Chomutov
Drmaly 1602 Chomutov
Chomutov 1 1603 Chomutov
Chomutov 3 1604 Chomutov Nedochovaný
Chomutov 4 1605 Chomutov Nedochovaný, 0993
Chomutov 5 1606 Chomutov Nedochovaný
Kovářská 1607 Chomutov Nedochovaný
Kralupy u Chomutova 1608 Chomutov Nedochovaný
Krbice 1609 Chomutov Nedochovaný
Křímov 3 1610 Chomutov Nedochovaný
Květnov 1611 Chomutov
Málkov 2 1612 Chomutov
Mašťov 2 1613 Chomutov Nedochovaný
Okořín 1 1614 Chomutov 2302
Otvice 2 1615 Chomutov Nedochovaný
Údlice 3 1616 Chomutov
Místo 1 1617 Chomutov Nedochovaný
Strupčice 3 1618 Chomutov Nedochovaný
Strupčice 4 1619 Chomutov Nedochovaný
Strupčice 5 1620 Chomutov Nedochovaný
Bílence 1621 Chomutov
Volyně 3 1622 Chomutov Nedochovaný
Zaječice 1623 Chomutov duplicita viz 0312 Zaječice okres Chomutov
Holovousy 4 1624 Jičín Nedochovaný
Chodovice 1625 Jičín duplicita viz 1213 Chodovice 1 okres Jičín
Ostroměř 1 1626 Jičín Nedochovaný
Studénky 2 1627 Jihlava Nedochovaný
Chlum 1628 Karlovy Vary Nedochovaný
Jeřeň 1629 Karlovy Vary
Chýše 1630 Karlovy Vary Nedochovaný
Teplá 7 1631 Cheb Nedochovaný
Ervěnice 1 1632 Most Nedochovaný
Broumov 1633 Náchod Nedochovaný
Lhota za Červeným Kostelcem 1634 Náchod Ostatní
Litoboř 1635 Náchod Nedochovaný
Velká Jesenice 2 1636 Náchod Nedochovaný
Humpolec 7 1637 Pelhřimov Nedochovaný
Doubrava 2 1638 Plzeň sever Nedochovaný
Blatnice 1 1639 Plzeň sever Nedochovaný
Blatnice 2 1640 Plzeň sever Nedochovaný
Hrejkovice 1641 Písek Nedochovaný
Horní Olešnice 1642 Trutnov duplicita viz 0291 Hostinné 3 okres Trutnov
Dolní Lánov 1643 Trutnov Nedochovaný
Kocléřov 1644 Trutnov
Královec 1645 Trutnov duplicita viz 1924 Královec okres Trutnov
Zlatá Olešnice 1646 Trutnov Nedochovaný
Česká Rybná 1647 Ústí nad Orlicí duplicita viz 0669 Vamberk 3 okres Rychnov nad Kněžnou
Choceň 1648 Ústí nad Orlicí Nedochovaný
České Petrovice 1649 Ústí nad Orlicí Nedochovaný
Rožnov pod Radhoštěm 2 1650 Vsetín Ostatní
Košíkov 1 1651 Žďár nad Sázavou
Košíkov 2 1652 Žďár nad Sázavou
Aš 4 1653 Cheb
Říčany 1654 Praha východ Nedochovaný
Zbuzany 1655 Praha západ
Doubravčice 1656 Kolín duplicita viz 1738 Kozojedy okres Praha východ
Trpoměchy 1657 Kladno 1045
Biskoupky 1658 Brno venkov
Drásov 1 1659 Brno venkov
Drásov 2 1660 Brno venkov
Oslavany 1 1661 Brno venkov
Starostín 1662 Náchod
Pustiměř 1 1663 Vyškov 1673
Moravský Krumlov 1664 Znojmo
Horní Sekyřany 1665 Plzeň sever
Velké Meziříčí 4 1666 Žďár nad Sázavou Nedochovaný
Hostěradice 1667 Znojmo
Chlupice 1668 Znojmo Nedochovaný
Dobšice 1 1669 Znojmo
Dobšice 2 1670 Znojmo
Vyškov 2 1671 Vyškov Nedochovaný
Slavkov u Brna 2 1672 Vyškov Nedochovaný
Pustiměř 1673 Vyškov duplicita viz 1663 Pustiměř 1 okres Vyškov
Hoštice 1674 Vyškov duplicita viz 0649 Hoštice okres Vyškov
Velehrad 1 1675 Uherské Hradiště 1818
Sedlec 1676 Třebíč Ostatní,2489
Koněšín 1 1677 Třebíč
Budišov 1678 Třebíč duplicita viz 0473 Budišov nad Budišovkou 1 okres Opava
Budišov 1679 Třebíč
Želetava 1 1680 Třebíč Nedochovaný
Želetava 2 1681 Třebíč Nedochovaný
Želetava 3 1682 Třebíč Nedochovaný
Svitavy 1 1683 Svitavy Nedochovaný, 1123
Sedlice 1684 Strakonice
Březnice 1685 Příbram
Čechy 1686 Přerov duplicita viz 1836 Čechyně 1 okres Vyškov
Čechy 1687 Přerov duplicita viz 1837 Čechyně 2 okres Vyškov
Potvorov 2 1688 Plzeň sever Nedochovaný
Křelovice 1689 Plzeň sever
Kalec 2 1690 Plzeň sever
Velká 1691 Písek Ostatní
Humpolec 2 1692 Pelhřimov
Počátky 2 1693 Pelhřimov
Počátky 3 1694 Pelhřimov
Počátky 4 1695 Pelhřimov 1869
Pelhřimov 12 1696 Pelhřimov Nedochovaný
Metánov 1697 Pelhřimov Hraniční kámen - Nedochovaný
Libkova Voda 1698 Pelhřimov duplicita viz 1525 Ústrašín 1 okres Pelhřimov
Lhotka 1699 Pelhřimov duplicita viz 1546 Ústrašín 4 okres Pelhřimov
Horní Rápotice 2 1700 Pelhřimov
Velký Týnec 1701 Olomouc duplicita viz 0467 Slatinice okres Olomouc
Řepčín 2 1702 Olomouc Nedochovaný
Rybníček 1703 Olomouc
Olomouc 1704 Olomouc duplicita viz 0465 Senička 1 okres Olomouc
Dolní Řásnice 1705 Liberec
Tuchlovice 1 1706 Kladno 1761
Údrč 1707 Karlovy Vary
Čichalov 1708 Karlovy Vary Ostatní
Deštná 2 1709 Jindřichův Hradec
Maštov 1710 Chomutov duplicita viz 1562 Mašťov okres Chomutov
Dušejov 2 1711 Jihlava Nedochovaný
Cheb 10 1712 Cheb Nedochovaný
Klamoš 1713 Hradec Králové
Nikolčice 2 1714 Břeclav
Kuřim 1715 Brno venkov
Ostopovice 1716 Brno venkov Nedochovaný
Nebovidy 1717 Brno venkov duplicita viz 1867 Moravany 2 okres Brno venkov
Drásov 5 1718 Brno venkov Nedochovaný
Obřany 1719 Brno město Nedochovaný
Horní Heršpice 1720 Brno město Nedochovaný
Řečkovice 1721 Brno město Nedochovaný
Žernovník 1722 Blansko
Sloup 1723 Blansko Nedochovaný
Lažany 3 1724 Blansko 0967
Malá Lhota 1725 Blansko
Lipůvka 1726 Blansko 2501
Lažany 4 1727 Blansko Nedochovaný, 1729
Lažany 2 1728 Blansko 0361
Lažany 1729 Blansko duplicita viz 1727 Lažany 4 okres Blansko
Makov 1730 Blansko Nedochovaný
Habrůvka 1731 Blansko duplicita viz 1561 Habrůvka okres Blansko
Libkova Voda 1732 Pelhřimov duplicita viz 1527 Ústrašín 3 okres Pelhřimov
Albrechtice u Frýdlantu 1733 Liberec
Světlice 1734 Pelhřimov Nedochovaný
Velešov 1735 Jihlava duplicita viz 0539 Velešov 2 okres Jihlava
Dolní Dobrouč 1736 Ústí nad Orlicí
Pašinka 1737 Kolín Ostatní, 1870
Kozojedy 1738 Praha východ 1656,1872
Dobrá Voda 1 1739 Karlovy Vary
Holušice 1740 Pelhřimov Nedochovaný
Lhotka 1741 Pelhřimov Ostatní - Nedochovaný
Kaliště 1742 Pelhřimov Nedochovaný
Hrotovice 2 1743 Třebíč
Hrotovice 3 1744 Třebíč Ostatní
Potvorov 1 1745 Plzeň sever
Pavlov 1746 Havlíčkův Brod
Světlá nad Sázavou 1 1747 Havlíčkův Brod 2385
Lipnice nad Sázavou 2 1748 Havlíčkův Brod Nedochovaný
Lelekovice 1749 Brno venkov
Třebařov 1 1750 Svitavy Nedochovaný ukraden, 1205
Nikolčice 1 1751 Břeclav
Královo Pole 1 1752 Brno město Ostatní
Přízřenice 1753 Brno venkov duplicita viz 1771 Dolní Heršpice okres Brno město
Alexovice 1754 Brno venkov
Oslavany 2 1755 Brno venkov
Šlapanice 2 1756 Brno venkov
Chacholice 1757 Chrudim
Chrudim 1758 Chrudim Nedochovaný, 0990
Velešov 3 1759 Jihlava Nedochovaný
Krásný Jez 1 1760 Karlovy Vary Novodobý
Tuchlovice 1761 Kladno duplicita viz 1706 Tuchlovice 1 okres Kladno
Humpolec 6 1762 Pelhřimov 2067
Humpolec 3 1763 Pelhřimov
Čbán 1764 Plzeň sever Ostatní
Svatý Jan 2 1765 Příbram
Voltuš 1766 Přibram
Libštát 3 1767 Semily
Želechy 1 1768 Semily Transfer do Lomnice nad Popelkou
Radkov 1769 Svitavy
Choustníkovo Hradiště 1770 Trutnov
Dolní Heršpice 1771 Brno město 1753
Hněvnice 1772 Plzeň sever
Třebíč 6 1773 Třebíč 2415, 2538
Třebíč 5 1774 Třebíč 2305
Třebíč 4 1775 Třebíč
Matějov 1776 Žďár nad Sázavou 1821
Měnín 1777 Brno venkov 1298
Oslavany 3 1778 Brno venkov Ostatní
Nová Ves 1779 Brno venkov
Vranová 1780 Svitavy Ostatní
Slavonice 1 1781 Jindřichův Hradec
Petřiny 1782 Benešov
Újezd u Černé Hory 1 1783 Blansko Ostatní - náhrobní kámen
Újezd u Černé Hory 2 1784 Blansko Ostatní - náhrobní kámen
Újezd u Černé Hory 3 1785 Blansko Ostatní - náhrobní kámen
Drásov 3 1786 Brno venkov
Hlína 1787 Brno venkov duplicita viz 1290 Hlína okres Brno venkov
Opatovice 1 1788 Brno venkov
Opatovice 2 1789 Brno venkov
Horní Údolí 1790 Jeseník 1883
Radim 1791 Jičín
Sítiny 1792 Cheb Novodobý
Závišín 2 1793 Cheb Ostatní
Podhrad 5 1794 Cheb
Podhrad 4 1795 Cheb
Podhrad 6 1796 Cheb
Podhrad 7 1797 Cheb
Pecka 1798 Jičín duplicita viz 1859 Pecka okres Jičín
Sedliště 2 1799 Jičín 2143
Uhlíře 1800 Jičín Nedochovaný, 1996
Kladeruby nad Oslavou 1801 Třebíč
Pánkovsko 1 1802 Jihlava 1449, 2321
Třešť 5 1803 Jihlava Nedochovaný
Třešť 7 1804 Jihlava Ostatní
Jamné 1 1805 Jihlava
Dušejov 1 1806 Jihlava
Jezdovice 1807 Jihlava duplicita viz 0789 Jezdovice 1 okres Jihlava
Jezdovice 2 1808 Jihlava Nedochovaný
Hodkovice nad Mohelkou 2 1809 Liberec Brzdový kámen
Hodkovice nad Mohelkou 1 1810 Liberec
Ostrovec 1811 Rokycany původně Kadaň okres CV, poté Lišno okres BN
Nový Jičín 1812 Nový Jičín
Praha-Národní muzeum 1813 Praha
Borotín 1814 Tábor
Kalek 1 1815 Chomutov
Řečice 1816 Trutnov
Sedlec 1817 Trutnov duplicita viz 0292 Sedlec 1 okres Trutnov
Velehrad 1818 Uherské Hradiště duplicita viz 1675 Velehrad 1 okres Uherské Hradiště
Velehrad 3 1819 Uherské Hradiště
Petrovice 1 1820 Znojmo Ostatní
Matějov 1821 Žďár nad Sázavou duplicita viz 1776 Matějov okres Žďár nad Sázavou
Bukovice 1 1822 Brno venkov
Hodonín 2 1823 Blansko Ostatní
Hodonín 1 1824 Blansko
Prostřední Poříčí 1825 Blansko
Rozseč nad Kunštátem 1826 Blansko hraniční kámen
Rozsíčka 1 1827 Blansko Ostatní
Rozsíčka 2 1828 Blansko Ostatní
Lysice 1829 Blansko duplicita viz. 2137 Lysice okres Blansko
Újezd u Černé Hory 5 1830 Blansko Nedochovaný
Ostrovačice 1831 Brno venkov Ostatní
Třebihošť 3 1832 Trutnov
Slavkov u Brna 1 1833 Vyškov 1349
Manerov 1834 Vyškov
Kobeřice u Brna 1 1835 Vyškov Ostatní, Nedochovaný
Čechyně 1 1836 Vyškov Nedochovaný, 1686
Čechyně 2 1837 Vyškov Nedochovaný, 1687
Kamenná Lhota 1838 Havlíčkův Brod
Leština 1839 Havlíčkův Brod
Tužín 1840 Jičín
Humpolec 4 1841 Pelhřimov
Čejov 1842 Pelhřimov
Hroznětice 1843 Pelhřimov
Humpolec 1844 Pelhřimov duplicita viz 0898 Humpolec 5 okres Pelhřimov
Ondřejov 1845 Praha východ
Jistebnice 1 1846 Tábor
Ledce 2 1847 Kladno Nedochovaný
Vetlá 1848 Litoměřice
Stav 1849 Jičín Ostatní
Jistebnice 2 1850 Tábor
Vrchotovy Janovice 1 1851 Benešov
Vrchotovy Janovice 2 1852 Benešov
Vrchotovy Janovice 3 1853 Benešov
Vrchotovy Janovice 4 1854 Benešov
Višňáry 1855 Svitavy
Přísnotice 1856 Brno venkov
Hrušovany u Brna 1857 Brno venkov
Tuřany 1858 Brno město Nedochovaný
Pecka 1859 Jičín 1798
Březová 1860 Beroun duplicita viz 1509 Nepomuk okres Příbram
Tetčice 1861 Brno venkov
Kravaře 1862 Česká Lípa duplicita viz 0849 Kravaře okres Česká Lípa - Ostatní
Bedřichov 1 1863 Jablonec nad Nisou
Náchod 1864 Náchod
Ludvíkov 1865 Žďár nad Sázavou duplicita viz 1580 Zbraslav 2 okres Beno venkov
Vřesovice 1866 Prostějov
Moravany 2 1867 Brno venkov 1717
Besednice 1868 Český Krumlov Nedochovaný
Polesí 1869 Pelhřimov duplicita viz 1695 Počátky 4 okres Pelhřimov
Pašinka 1870 Kolín duplicita viz 1737 Pašinka okres Kolín
Trutnov 1871 Trutnov Ostatní
Kozojedy 1872 Praha východ duplicita viz 1738 Kozojedy okres Parha východ
Malenisko 1873 Zlín
Velehrad 2 1874 Uherské Hradiště
Malčice 1875 Písek
Nová Ves 1876 Písek 1919, Ostatní
Landštejn 2 1877 Jindřichův Hradec
Hlína 1878 Brno venkov duplicita viz 1290 Hlína okres Brno venkov
Rosice 1879 Brno venkov
Stránecká Zhoř 1880 Žďár nad Sázavou
Deblín 1881 Brno venkov hraniční kámen
Čechtice 2 1882 Benešov
Horní Údolí 1883 Jeseník duplicita viz 1790 Horní Údolí okres Jeseník
Lužná 1884 Děčín Ostatní - skalní reliéf
Kožlí 1885 Havlíčkův Brod Ostatní
Kratonohy 1886 Hradec Králové Ostatní, Nedochovaný
Loskoty 1887 Havlíčkův Brod
Hněvkovice 2 1888 Havlíčkův Brod Ostatní
Cheb 1889 Cheb Ostatní
Budíškovice 1 1890 Jindřichův Hradec Nedochovaný
Budíškovice 2 1891 Jindřichův Hradec
Dačice 2 1892 Jindřichův Hradec Nedochovaný
Dudín 1 1893 Jihlava
Dolní Němčice 1 1894 Jindřichův Hradec
Dolní Němčice 2 1895 Jindřichův Hradec Nedochovaný
Rybí 1896 Nový Jičín duplicita viz 0801 Rybí
Landštejn 1 1897 Jindřichův Hradec
Landštejn 3 1898 Jindřichův Hradec
Polná 9 1899 Jihlava
Staré Hobzí 1900 Jindřichův Hradec duplicita viz 0183 Staré Hobzí 1
Veliš 1901 Jičín Ostatní
Třešť 3 1902 Jihlava Ostatní
Jeclov 2 1903 Jihlava 2318
Volfířov 2 1904 Jindřichův Hradec
Boží Dar 1905 Karlovy Vary Ostatní
Nejdek 1906 Karlovy Vary Ostatní
Perštejn 1907 Chomutov Ostatní
Potůčky 1908 Karlovy Vary Ostatní
Kouřim 1909 Kolín Ostatní
Bílý Potok 1910 Liberec Ostatní
Budyně nad Ohří 2 1911 Litoměřice Ostatní
Budyně nad Ohří 3 1912 Litoměřice Ostatní
Slavětín 1913 Louny Ostatní
Žerotín 1 1914 Louny Ostatní
Budišov nad Budišovkou 2 1915 Opava Ostatní
Píšť 1 1916 Opava Nedochovaný
Píšť 2 1917 Opava Nedochovaný
Kojetín 1918 Příbram
Nová Ves 1919 Písek duplicita viz 1876 Nová Ves okres Písek
Roztoky 2 1920 Praha západ Ostatní
Horní Branná 1 1921 Semily
Nišovice 1922 Strakonice
Dolní Vilémovice 1923 Třebíč
Královec 1924 Trutnov 1645,2049
Rusava 1925 Kroměříž duplicita viz 1945 Rusava okres Kroměříž
Únanov 1926 Znojmo
Budyně nad Ohří 4 1927 Litoměřice Ostatní
Popůvky 1 1928 Brno venkov
Střítež 2 1929 Žďár nad Sázavou
Dolní Dubňany 1 1930 Znojmo
Dolní Dubňany 2 1931 Znojmo
Dolní Dubňany 3 1932 Znojmo
Dolní Dubňany 4 1933 Znojmo
Třebíč 8 1934 Třebíč Ostatní
Loděnice 1935 Brno venkov
Ivančice 1936 Brno venkov
Hůrky 1937 Jindřichův Hradec Nedochovaný
Osová Bitýška 3 1938 Žďár nad Sázavou Nedochovaný
Osová Bitýška 4 1939 Žďár nad Sázavou Nedochovaný
Horní Benešov 1940 Bruntál hraniční kámen
Dolní Újezd 1941 Svitavy
Rychnov nad Kněžnou 1942 Rychnov nad Kněžnou Nedochovaný
Olšovec 1 1943 Přerov Nedochovaný
Bystřice pod Hostýnem 1 1944 Kroměříž
Rusava 1945 Kroměříž 1925
Popůvky 2 1946 Brno venkov Nedochovaný
Mýtina-Lipová 1947 Cheb Ostatní
Budyně nad Ohří 5 1948 Litoměřice Ostatní
Žerotín 2 1949 Louny Nedochovaný
Heřmánkovice 2 1950 Náchod 0751
Pelhřimov 10 1951 Pelhřimov
Vamberk 4 1952 Rychnov nad Kněžnou Nedochovaný
Horní Branná 2 1953 Semily
Horní Branná 3 1954 Semily
Pilníkov 1955 Trutnov
Krahulov 1956 Třebíč
Ledce 1 1957 Kladno menhir, Nedochovaný
Lukášov 1958 Jablonec nad Nisou ostatní
Holovousy 3 1959 Jičín
Jilemnice 1960 Semily duplicita viz 2342 Jilemnice 1 okres Semily
Maxičky 1 1961 Děčín Nedochovaný
Trpišovice 1962 Havlíčkův Brod ostatní
Cheb 8 1963 Cheb Nedochovaný
Valeč 1964 Karlovy Vary transfer z Teplé
Chlum 1965 Semily Ostatní - Alainův kříž
Pyšel 2 1966 Třebíč
Zahrádka 1967 Třebíč
Vranov nad Dyjí 1968 Znojmo hraniční kámen
Lipnice nad Sázavou 6 1969 Havlíčkův Brod
Rožnov pod Radhoštěm 3 1970 Vsetín Ostatní - náhrobní kámen
Dneboh 1971 Mladá Boleslav Ostatní, skalní reliéf
Horní Hynčina 1972 Svitavy duplicita viz 1114 Horní Hynčina 2 okres Svitavy
Újezd 1973 Praha Ostatní
Sedlec 1974 Trutnov duplicita viz 0292 Sedlec 1 okres Trutnov
Tetín 1975 Jičín
Dvůr Králové nad Labem 2 1976 Trutnov
Ostrý 1977 Tábor Ostatní
Bukovice 2 1978 Brno venkov
Bukovice 3 1979 Brno venkov
Šenov 1980 Nový Jičín
Chaloupky 1981 Hradec Králové
Horní Jedlová 1982 Svitavy
Lanžov 1983 Trutnov duplicita viz 0289 Lanžov 3 okres Trutnov
Trstěnice 1984 Svitavy duplicita viz 1202 Trstěnice okres Svitavy
Bratčice 1985 Brno venkov
Rudíkov 1986 Třebíč 2071, 2405
Deblín 1987 Brno venkov
Líšeň 2 1988 Brno město Ostatní
Skelná Huť 2 1989 Česká Lípa Nedochovaný
Skelná Huť 1 1990 Česká Lípa
Děčín 3 1991 Děčín
Velký Šenov 1992 Děčín
Aš 5 1993 Cheb
Kadaň 1994 Chomutov odpočinkový kámen
Třešť 1995 Jihlava duplicita viz 1443 Třešť 4 okres Jihlava
Uhlíře 1996 Jičín duplicita viz 1800 Uhlíře okres Jičín
Bílkov 1997 Jindřichův Hradec duplicita viz 0376 Bílkov okres Jindřichův Hradec
Horní Slatina 1998 Jindřichův Hradec
Dobrá Voda 2 1999 Karlovy Vary Ostatní
Dobrá Voda 3 2000 Karlovy Vary Ostatní
Dobrá Voda 4 2001 Karlovy Vary Ostatní
Dobrá Voda 5 2002 Karlovy Vary Ostatní
Dobrá Voda 6 2003 Karlovy Vary Ostatní
Dobrá Voda 7 2004 Karlovy Vary Ostatní
Jetenovice 2005 Klatovy
Býchory 2006 Kolín Ostatní
Osečná 2007 Liberec Novodobý
Ořech 2008 Praha západ Ostatní
Slivice 1 2009 Příbram Ostatní
Slivice 2 2010 Příbram Ostatní
Slivice 3 2011 Příbram Ostatní
Rudolec 2 2012 Sokolov
Lesná 2013 Tachov Ostatní
Hroznatín 1 2014 Třebíč
Hvězdoňovice 2015 Třebíč Ostatní
Koněšín 3 2016 Třebíč
Koněšín 2 2017 Třebíč
Hemže 1 2018 Ústí nad Orlicí
Jehnědí 2019 Ústí nad Orlicí
Loučky 2020 Ústí nad Orlicí duplicita viz 1171 Loučky okres Ústí nad Orlicí
Sudslava 2021 Ústí nad Orlicí duplicita viz 1173 Sudslava okres Ústí nad Orlicí
Zářecká Lhota 2022 Ústí nad Orlicí Nedochovaný
Drásov 4 2023 Brno venkov
Teplá 3 2024 Cheb
Těšany 2025 Brno venkov
Olešenka 2026 Havlíčkův Brod
Česká Jablonná 1 2027 Havlíčkův Brod Ostatní, 2090
Horní Černůtky 2 2028 Hradec Králové Nedochovaný
Vidnava 2 2029 Jeseník Ostatní
Kal 1 2030 Jičín Ostatní - sloupek od hrobu
Třebnouševes 2031 Jičín Nedochovaný
Velká Dobrá 1 2032 Kladno
Staré Srní 2033 Klatovy Ostatní
Dražov 1 2034 Karlovy Vary Ostatní
Dražov 2 2035 Karlovy Vary Ostatní
Moravská Hůzová 1 2036 Olomouc Ostatní - jetelový kříž u hřbitova
Moravská Hůzová 2 2037 Olomouc Ostatní - jetelový kříž u hřbitova
Klečetné 2038 Rakovník Ostatní
Štarnov 2 2039 Olomouc
Chrást 2040 Příbram Ostatní
Jesenice 2041 Příbram
Milín 2042 Příbram Ostatní
Solnice 2 2043 Rychnov nad Kněžnou
Vstiš 2044 Plzeň jih duplicita viz 0388 Vstiš okres Plzeň jih
Tample 2045 Semily
Lhota u sv. Anny 2046 Strakonice Ostatní
Dolní Kalná 2047 Trutnov
Rosovice 2048 Příbram duplicita viz 2091 Sychrov okres Příbram
Královec 2049 Trutnov duplicita viz 1924 Královec okres Trutnov
Malý Libotov 2050 Trutnov
Bystřec 1 2051 Ústí nad Orlicí
Bystřec 2 2052 Ústí nad Orlicí
Hemže 2 2053 Ústí nad Orlicí
Jablonné nad Orlicí 2 2054 Ústí nad Orlicí Ostatní
Pustiměř 2 2055 Vyškov Ostatní
Březka 2056 Žďár nad Sázavou
Vítochov 1 2057 Žďár nad Sázavou Ostatní
Vítochov 2 2058 Žďár nad Sázavou Ostatní
Vítochov 3 2059 Žďár nad Sázavou Ostatní
Vítochov 4 2060 Žďár nad Sázavou Ostatní
Vítochov 5 2061 Žďár nad Sázavou Ostatní
Vítochov 6 2062 Žďár nad Sázavou Ostatní
Vítochov 7 2063 Žďár nad Sázavou Ostatní
Ústí nad Labem 2064 Ústí nad Labem duplicita viz 0970 Stružnice okres Česká Lípa
Slivice 4 2065 Příbram Ostatní
Mníšek pod Brdy 2066 Praha západ Ostatní
Humpolec 2067 Pelhřimov duplicita viz 1762 Humpolec 6 okres Pelhřimov
Bílý Kámen 3 2068 Jihlava
Václavy 3 2069 Rakovník
Čihalín 2070 Třebíč
Rudíkov 2071 Třebíč duplicita viz 1986 Rudíkov okres Třebíč
Bezdědovice 2072 Strakonice
Jetřichovice 2073 Děčín Ostatní - skalní rytina
Hradiště 2074 Jindřichův Hradec Nedochovaný
Volfířov 2075 Jindřichův Hradec duplicita viz 2094 Volfířov 1 okres Jindřichův Hradec
Světlá nad Sázavou 2 2076 Havlíčkův Brod
Horní Heřmanice 2077 Třebíč
Víckovice 2078 Kutná Hora
Buk 2079 Příbram Ostatní
Hořesedly 2080 Rakovník Novodobý
Lipolec 2 2081 Jindřichův Hradec Ostatní
Kájov 2082 Český Krumlov Ostatní
Kašperské Hory 1 2083 Klatovy
Kašperské Hory 2 2084 Klatovy
Rouchovany 1 2085 Třebíč
Most 2 2086 Most
Mrákotín 3 2087 Jihlava Ostatní
Nový Svět 2088 Jindřichův Hradec
Olší 2089 Jihlava Ostatní
Česká Jablonná 2090 Havlíčkův Brod duplicita viz 2027 Česká Jablonná okres Havlíčkův Brod
Sychrov 2091 Příbram Ostatní, 2048
Štěpánovice 1 2092 České Budějovice Ostatní
Volary 2093 Prachatice Ostatní
Volfířov 1 2094 Jindřichův Hradec 2075
Volfířov 3 2095 Jindřichův Hradec Ostatní
Vyšší Brod 2096 Český Krumlov Ostatní
Zbudov 2 2097 České Budějovice Ostatní
Hašov 2098 Domažlice
Pasečnice 2099 Domažlice Ostatní
Újezd sv. Kříže 2 2100 Domažlice
Štítary 1 2101 Domažlice
Planá 2102 Tachov duplicita viz 0055 Závišín okres Cheb
Chlístov 2103 Třebíč
Horní Újezd 3 2104 Třebíč Ostatní
Kostelní Bříza 2105 Sokolov
Popluží 2106 Ústí nad Orlicí
Dolní Vlčkovice 2107 Trutnov duplicita viz 1161 Dolní Vlčkovice okres Trutnov
Jeníkov 2108 Teplice Ostatní
Žďár 2109 Tachov
Svojšín 1 2110 Tachov
Krchleby 2 2111 Rychnov nad Kněžnou
Olšovec 2 2112 Přerov Nedochovaný
Vroutek 2113 Louny
Žatec 1 2114 Louny
Žatec 2 2115 Louny
Vidnava 1 2116 Jeseník
Kostelec 2117 Jičín
Janovice 2118 Česká Lípa
Nová Huť 2119 Česká Lípa Ostatní, skalní rytina
Aš 6 2120 Cheb Novodobý
Velká Losenice 2 2121 Žďár nad Sázavou Ostatní - náhrobník
Velká Losenice 3 2122 Žďár nad Sázavou Ostatní - náhrobník
Újezdec 2123 Strakonice
Horní Stakory 2124 Mladá Boleslav Ostatní
Dolní Týnec 2 2125 Litoměřice
Dolní Týnec 2126 Litoměřice duplicita viz 1055 Dolní Týnec 1 okres Litoměřice
Maxičky 4 2127 Děčín Ostatní
Šanov 2128 Rakovník Ostatní - náhrobní kříž
Rotava 2129 Sokolov Ostatní
Hulín 2130 Kroměříž duplicita viz 1543 Hulín okres Kroměříž
Vidnava 3 2131 Jeseník Ostatní
Hrušková 3 2132 Sokolov
Tehov 2133 Benešov
Tožice 2134 Benešov Novodobý
Výrov 1 2135 Tachov
Touboř 2136 Blansko 2198
Lysice 2137 Blansko 1829
Újezd u Černé Hory 6 2138 Blansko Nedochovaný
Česká Jablonná 2 2139 Havlíčkův Brod Novodobý
Mariánské Lázně 2 2140 Cheb Novodobý
Mariánské Lázně 2141 Cheb Omyl - sloupek plotu
Tanvald 2142 Jablonec nad Nisou Novodobý
Sedliště 2143 Jičín duplicita viz. 1799 Sedliště 2 okres Jičín
Chyjice 2144 Jičín Ostatní
Pánkovsko 2 2145 Jihlava Novodobý
Dačice 4 2146 Jindřichův Hradec Novodobý
Mlázovy 2147 Klatovy
Bílá Lhota 2148 Olomouc
Ctiboř 2149 Pelhřimov
Michalovice 2150 Havlíčkův Brod
Lipnice nad Sázavou 7 2151 Havlíčkův Brod Ostatní
Vratišov 2 2152 Pelhřimov Ostatní
Milevsko 5 2153 Písek Ostatní
Životice 2154 Plzeň jih
Nečtiny 1 2155 Plzeň sever
Úněšov 2 2156 Plzeň sever
Štoky 3 2157 Havlíčkův Brod Nedochovaný
Štoky 4 2158 Havlíčkův Brod Nedochovaný
Dačice 2159 Jindřichův Hradec duplicita viz 0831 Dačice 1 okres Jindřichův Hradec
Jindřichův Hradec 7 2160 Jindřichův Hradec Nedochovaný
Horní Maršov 2161 Trutnov Ostatní
Uherské Hradiště 2162 Uherské Hradiště duplicita viz 0861 Uherské Hradiště okres Uherské Hradiště
Rakšice 2163 Znojmo
Petrovice 2 2164 Znojmo Ostatní
Řikonín 2165 Žďár nad Sázavou Ostatní
Tišnov 6 2166 Brno venkov
Nová Role 2167 Karlovy Vary Novodobý
Pokojovice 2168 Třebíč Ostatní
Dačice 3 2169 Jindřichův Hradec Nedochovaný
Maříž 2170 Jindřichův Hradec duplicita viz 1032 Písečné okres Jindřichův Hradec
Slavonice 2 2171 Jindřichův Hradec Nedochovaný
Staré Hobzí 2172 Jindřichův Hradec duplicita viz 0183 Staré Hobzí 1
Pocoucov 2173 Třebíč duplicita viz 0339 Pocoucov okres Třebíč
Jáchymov 2174 Žďár nad Sázavou
Bedřichov 2 2175 Jihlava Nedochovaný
Cejle 2 2176 Jihlava Nedochovaný
Čížov 2 2177 Jihlava Nedochovaný
Spělov 1 2178 Jihlava Nedochovaný
Horní Kosov 2 2179 Jihlava Nedochovaný
Jihlava 7 2180 Jihlava Nedochovaný
Jihlava 10 2181 Jihlava Nedochovaný
Jihlava 9 2182 Jihlava Nedochovaný
Jihlava 6 2183 Jihlava Nedochovaný
Jihlava 5 2184 Jihlava Nedochovaný
Jihlava 4 2185 Jihlava Nedochovaný
Bedřichov 3 2186 Jihlava Nedochovaný
Kostelec 1 2187 Jihlava Nedochovaný
Rantířov 2 2188 Jihlava Nedochovaný
Plandry 1 2189 Jihlava Nedochovaný
Plandry 2 2190 Jihlava Nedochovaný
Henčov 2191 Jihlava Nedochovaný
Rantířov 3 2192 Jihlava Nedochovaný
Staré Hory 3 2193 Jihlava transfer viz 2216 Jesení okres Klatovy
Vyskytná nad Jihlavou 7 2194 Jihlava Nedochovaný
Vysoká 2195 Jihlava Nedochovaný
Jindřichovice 2196 Jihlava Nedochovaný
Doubravice nad Svitavou 2197 Blansko
Touboř 2198 Blansko duplicita viz 2136 Touboř okres Blansko
Hosov 3 2199 Jihlava Nedochovaný
Jihlava 2200 Jihlava duplicita viz 1565 Jihlava 3 okres Jihlava
Hosov 2 2201 Jihlava Nedochovaný, 2202
Hosov 2202 Jihlava duplicita viz 2201 Hosov 2 okres Jihlava
Pístov 1 2203 Jihlava Nedochovaný
Hostětice 2204 Jihlava
Hybrálec 1 2205 Jihlava Nedochovaný
Staré Hory 3 2206 Jihlava Nedochovaný
Hybrálec 2 2207 Jihlava Nedochovaný
Jestřebí 2208 Jihlava duplicita viz 1412 Jestřebí 3 okres Jihlava
Jindřichův Hradec 2209 Jindřichův Hradec duplicita viz 0371 Jindřichův Hradec 6 okres Jindřichův Hradec
Částrovice 2210 Benešov Ostatní
Jihlava 2211 Jihlava duplicita viz 2203 Pístov 1 okres Jihlava
Plánice 3 2212 Klatovy
Panská Ves 2213 Česká Lípa Ostatní, skalní reliéf
Jiřetín pod Jedlovou 4 2214 Děčín Ostatní
Lázně Kynžvart 2215 Cheb Ostatní
Jesení 2216 Klatovy 2193
Čelákovice 2 2217 Praha východ Ostatní
Praha - Muzeum hl. města Prahy 2218 Praha Ostatní
Podbořánky 2219 Rakovník
Horní Rokytnice 2220 Rychnov nad Kněžnou
Velká Čermná 2221 Rychnov nad Kněžnou
Benecko 2222 Semily Ostatní
Vlčkovice 2223 Ústí nad Orlicí
Klokočůvek 2224 Nový Jičín Ostatní
Troskovice 2225 Semily Novodobý
Neprobylice 2226 Kladno Ostatní
Trnobrany 2227 Litoměřice Nedochovaný
Houska 2228 Česká Lípa
Volevčice 3 2229 Jihlava 2334
Hůrky 2230 Plzeň sever duplicita viz 0252 Spankov okres Plzeň sever
Tis u Blatna 2231 Plzeň sever Ostatní - nedochoavný
Rochlov 2232 Plzeň sever duplicita viz 0250 Rochlov okres Plzeň sever
Trnová 2 2233 Plzeň sever Nedochovaný
Čeminy 2234 Plzeň sever duplicita viz 0250 Rochlov okres Plzeň sever
Mýtina 2235 Cheb Nedochovaný
Cheb 12 - 18 2236 Cheb Nedochované
Bělá nad Radbuzou 2237 Domažlice Nedochovaný
Semněvice 1 2238 Domažlice Nedochovaný
Semněvice 2 2239 Domažlice Nedochovaný
Semněvice 3 2240 Domažlice Nedochovaný
Meclov 2241 Domažlice Nedochovaný
Drahotín 2242 Domažlice
Malé Dvorce 2243 Tachov Nedochovaný
Lom u Stříbra 2244 Tachov duplicita viz 0150 Lom u Stříbra okres Tachov
Planá 5 2245 Tachov Nedochovaný
Tachov 14 2246 Tachov Nedochovaný
Tachov 11 2247 Tachov Nedochovaný
Tachov 12 2248 Tachov Nedochovaný
Staré Sedlo 5 2249 Tachov
Staré Sedlo 4 2250 Tachov
Valcha 2 2251 Tachov Nedochovaný
Pivoň 2252 Domažlice Nedochovaný
Částkov 2 2253 Tachov Nedochovaný
Dobranov 2254 Česká Lípa Ostatní
Palohlavy 2255 Česká Lípa Nedochovaný
Stranné 2256 Česká Lípa duplicita viz 0592 Česká Lípa 1 okres Česká Lípa
Velenice 2 2257 Česká Lípa Nedochovaný
Benešov nad Ploučnicí 2258 Děčín Nedochovaný
Jílové 1, 2, 3 2259 Děčín 3 nedochované
Rumburk 2260 Děčín Nedochovaný
Bartultovice 2 2261 Bruntál Nedochovaný
Bartošovice v Orlických Horách 2262 Rychnov nad Kněžnou duplicita viz 0122 Bartultovice 1 okres Bruntál
Sitné 2263 Mělník
Příbram 1 2264 Brno venkov Nedochovaný
Lačnov 2265 Svitavy duplicita viz 0674 Lačnov okres Svitay
Dětřichov 2266 Svitavy Omyl - lokalita Dürnkrut v Rakousku
Jablonec nad Nisou 2 2267 Jablonec nad Nisou Nedochovaný
Drahůnky 2268 Teplice duplicita viz 1347 Teplice 3 okres Teplice
Hrob 2 2269 Teplice
Řepany 2 2270 Louny Nedochovaný
Hoštice 2271 Vyškov duplicita viz 0649 Hoštice okres Vyškov
Běhařovice 1 2272 Znojmo Nedochovaný
Jakubovice 2273 Ústí nad Orlicí Nedochovaný
Prosmyky 2274 Litoměřice Ostatní, nedochovaný
Bochov 1 2275 Karlovy Vary Nedochovaný
Bochov 2 2276 Karlovy Vary Nedochovaný
Moříčov 2277 Karlovy Vary Nedochovaný
Teplá 8 2278 Cheb Nedochovaný
Teplá 10 2279 Cheb
Děpoltovice 2280 Karlovy Vary Nedochovaný
Dolní Lomnice 2281 Karlovy Vary Nedochovaný
Cihelny 2282 Karlovy Vary Nedochovaný
Staré Sedlo 2283 Cheb Nedochovaný
Mikulovice 2284 Jeseník Nedochovaný
Kosobody 2285 Rakovník Nedochovaný
Oráčov 4 2286 Rakovník Nedochovaný
Jesenice 2287 Rakovník duplicita viz 1090 Oráčov 2 okres Rakovník
Senomaty 3 2288 Rakovník Nedochovaný
Senomaty 2 2289 Rakovník Nedochovaný
Senomaty 4 2290 Rakovník Nedochovaný
Bedlno 2291 Rakovník duplicita viz 1089 Bedlno 1 okres Rakovník
Oráčov 3 2292 Rakovník Nedochovaný
Donín 2293 Liberec Nedochovaný
Hrádek nad Nisou 3 2294 Liberec Hraniční kámen
Chotyně 2295 Liberec duplicita viz 0381 Chotyně okres Liberec
Zálužany 2296 Ústí nad Labem duplicita viz 0767 Zubrnice 2 okres Ústí nad Labem
Kalek 2 2297 Chomutov Nedochovaný
Michanice 2298 Chomutov duplicita viz 1009 Michanice okres Chomutov
Chomutov 2 2299 Chomutov Nedochovaný
Chomutov 2300 Chomutov Nedochovaný
Okořín 2 2301 Chomutov Nedochovaný
Vrskmaň 2302 Chomutov duplicita viz 1614 Okořín 1 okres Chomutov
Bor 4 2303 Tachov
Nové Domky 1 2304 Tachov
Třebíč 2305 Třebíč duplicita viz 1774 Třebíč 5 okres Třebíč
Otovice 2306 Karlovy Vary Ostatní
Staré Sedlo 2307 Sokolov Ostatní
Ostrov 3 2308 Karlovy Vary
Mirošov 3 2309 Jihlava nejspíše přírodní výtvor
Luhov 3 2310 Karlovy Vary
Stonařov 4 2311 Jihlava
Kmetiněves 2312 Kladno Ostatní
Dolín 2313 Kladno Ostatní
Sitné 2314 Mělník Ostatní, skalní reliéf
Střítež 1 2315 Třebíč Ostatní
Střítež 2 2316 Třebíč Ostatní
Libochovice 2317 Litoměřice Ostatní
Jeclov 2318 Jihlava duplicita viz 1903 Jeclov 2 okres Jihlava
Záborná 2319 Jihlava Ostatní
Bezděkov 2320 Jihlava Ostatní
Jihlava - Vysoká 2321 Jihlava duplicita viz 1802 Pánkovsko 1 okres Jihlava
Sasov 2322 Jihlava Nedochovaný, zmizel po roce 1996
Jihlava - Kosov 2323 Jihlava duplicita viz 1419 Kosov okres Jihlava
Jestřebí 2324 Jihlava duplicita viz 1412 Jestřebí 3 okres Jihlava
Polom 3 2325 Rychnov nad Kněžnou Ostatní
Jílové 4 2326 Děčín Ostatní - Zifferstein
Vlčí Hora 2327 Děčín Ostatní
Hrozňatov 2328 Cheb Ostatní
Batelov 2 2329 Jihlava Ostatní
Částkovice 2330 Jihlava
Dudín 3 2331 Jihlava Ostatní
Nová Ves 1 2332 Jihlava
Rantířov 2333 Jihlava duplicita viz 1433 Rantířov okres Jihlava
Volevčice 2334 Jihlava duplicita viz 2229 Volevčice 3 okres Jihlava
Jilem 2335 Jindřichův Hradec Ostatní
Buková 2336 Žďár nad Sázavou
Modrava 2337 Klatovy Ostatní
Nové Město na Moravě 3 2338 Žďár nad Sázavou Ostatní
Svatý Jan 4 2339 Příbram Ostatní
Kosobudy 2340 Příbram Omyl - součást božích muk
Rotštejn 2341 Semily Ostatní, nedochovaný
Jilemnice 1 2342 Semily 1960
Valeč 2 2343 Třebíč
Láz 2344 Tachov duplicita viz 1497 Láz okres Tachov
Bechyně 2345 Tábor Ostatní
Cidlina 2346 Třebíč
Stařeč 2347 Třebíč
Bobrová 2348 Žďár nad Sázavou
Bohuňov 2 2349 Žďár nad Sázavou Ostatní
Hostinné 4 2350 Trutnov Ostatní
Hostinné 5 2351 Trutnov Ostatní
Hostinné 6 2352 Trutnov Ostatní
Jeřmanice 2353 Liberec Ostatní
Sendražice 2354 Hradec Králové Ostatní
Kestřany 2355 Písek Ostatní
Lhota u Kestřan 2356 Písek Ostatní
Bílý Kámen 6 2357 Jihlava Ostatní
Bílý Kámen 7 2358 Jihlava Ostatní
Výšinka 2359 Trutnov Ostatní
Strachoňovice 2360 Jihlava duplicita viz 1440 Strachoňovice 1 okres Jihlava
Hostinné 7 2361 Trutnov Ostatní
Železnice 1 2362 Jičín Novodobý
Dvůr Králové nad Labem 3 2363 Trutnov Novodobý
Ještětice 2364 Rychnov nad Kněžnou
Štěpánov 2365 Havlíčkův Brod Ostatní
Janovice 2 2366 Česká Lípa Ostatní
Stvolínky 2367 Česká Lípa Ostatní
Mariánské Lázně 3 2368 Cheb Ostatní
Březina 2369 Karlovy Vary Nedochovaný
Tomíkovice 2370 Jeseník
Jindřichův Hradec 8 2371 Jindřichův Hradec Ostatní
Lipnice 2 2372 Jindřichův Hradec
Nový Vojířov 1 2373 Jindřichův Hradec Ostatní
Štítary 2 2374 Domažlice
Velvary 2375 Kladno Ostatní
Dobrá Voda 9 2376 Karlovy Vary
Dobrá Voda 10 2377 Karlovy Vary
Vysoká Libyně 2378 Plzeň Sever
Dobrá Voda 2379 Třebíč Ostatní
Pístov 2380 Tachov
Ježená 2381 Jihlava duplicita viz 0533 Jedlov okres Jihlava
Nová Ves 2382 Jindřichův Hradec Ostatní
Dobrá Voda 11 2383 Karlovy Vary
Kyjov 2384 Děčín Ostatní
Světlá nad Sázavou 2385 Havlíčkův Brod duplicita viz 1747 Světlá nad Sázavou okres Havlíčkův Brod
Krasetín 2386 Český Krumlov Ostatní
Vrchotovy Janovice 5 2387 Benešov Ostatní
Dolní Vilímeč 2 2388 Jihlava Nedochovaný
Strachoňovice 2 2389 Jihlava Nedochovaný
Telč 8 2390 Jihlava Nedochovaný
Volevčice 4 2391 Jihlava Nedochovaný
Vystrčenovice 1 2392 Jihlava Nedochovaný
Dyjice 2 2393 Jihlava Nedochovaný
Bedřichov 2 2394 Jablonec nad Nisou Ostatní
Budíškovice 3 2395 Jindřichův Hradec Nedochovaný
Dačice 5 2396 Jindřichův Hradec Nedochovaný
Hříšice 2397 Jindřichův Hradec Nedochovaný
Slavonice 2398 Jindřichův Hradec duplicita viz 0184 Staré Hobzí 2 okres Jindřichův Hradec
Rousměrov 3 2399 Žďár nad Sázavou Nedochovaný
Staré Hobzí 2400 Jindřichův Hradec duplicita viz 0184 Staré Hobzí 2 okres Jindřichův Hradec
Křečov 2401 Plzeň sever
Řemešín 3 2402 Plzeň sever Nedochovaný
Slatina nad Zdobnicí 2403 Rychnov nad Kněžnou
Bohuňov 2404 Svitavy náhrobní kameny
Budišov 2405 Třebíč duplicita viz 1986 Rudíkov okres Třebíč
Horní Újezd 4 2406 Třebíč Nedochovaný
Jaroměřice nad Rokytnou 2407 Třebíč Nedochovaný
Kojatice 2408 Třebíč duplicita viz 1587 Velký Újezd okres Třebíč
Okříšky 1 2409 Třebíč Nedochovaný
Okříšky 2 2410 Třebíč Nedochovaný
Slavice 2411 Třebíč Nedochovaný
Střítež 2412 Třebíč duplicita viz 0071 Třebíč 1 okres Třebíč
Střížov 3 2413 Třebíč Nedochovaný
Tasov 3 2414 Žďár nad Sázavou Nedochovaný
Třebíč 2415 Třebíč duplicita viz 1773 Třebíč 6 okres Třebíč
Vídeň 2416 Žďár nad Sázavou Nedochovaný
Bukov 3 2417 Žďár nad Sázavou Nedochovaný
Bukov 4 2418 Žďár nad Sázavou Nedochovaný
Lavičky 2419 Žďár nad Sázavou duplicita viz 0703 Mostiště 4 okres Žďár nad Sázavou
Moravec 2 2420 Žďár nad Sázavou Nedochovaný
Velké Meziříčí 5 2421 Žďár nad Sázavou Nedochovaný
Nové Město na Moravě 5 2422 Žďár nad Sázavou Ostatní, nedochovaný
Osové 1 2423 Žďár nad Sázavou Nedochovaný
Štěpánov nad Svratkou 4 2424 Žďár nad Sázavou Nedochovaný
Velké Meziříčí 2425 Žďár nad Sázavou duplicita viz 0716 Velké Meziříčí 1 okres Žďár nad Sázavou
Velké Meziříčí 2426 Žďár nad Sázavou duplicita viz 0718 Velké Meziříčí 2 okres Žďár nad Sázavou
Vysočany 2427 Hradec Králové
Kozlov 2428 Jihlava Nedochovaný
Litovel 2429 Olomouc
Křinec 2430 Nymburk Ostatní, 2493
Buchlovice 3 2431 Uherské Hradiště Ostatní
Buchlovice 4 2432 Uherské Hradiště Ostatní
Buchlovice 5 2433 Uherské Hradiště Ostatní
Mladějov 2434 Jičín Ostatní
Klášter Hradiště 1 2435 Mladá Boleslav Ostatní
Vážany 2436 Kroměříž Nedochovaný
Poříčí nad Sázavou 2437 Benešov Ostatní
Ptáčov 1 2438 Třebíč Ostatní
Letovice 2439 Blansko
Újezd u Černé Hory 4 2440 Blansko
Krč 2441 Písek Ostatní
Střížov 1 2442 Třebíč
Pavlův Studenec 3 2443 Tachov Ostatní
Horní Smrčné 2444 Třebíč
Holýšov 1 2445 Plzeň jih
Cejle 3 2446 Jihlava Nedochovaný
Dolní Vilímeč 3 2447 Jihlava Ostatní
Ježená 2448 Jihlava Nedochovaný
Nová Říše 3 2449 Jihlava Nedochovaný
Nová Říše 2450 Jihlava Nedochovaný
Salavice 1 2451 Jihlava Nedochovaný
Salavice 2 2452 Jihlava Nedochovaný
Třešť 6 2453 Jihlava Nedochovaný
Větrný Jeníkov 3 2454 Jihlava Nedochovaný
Břehy 2455 Mladá Boleslav
Ploukonice 2456 Semily Nedochovaný
Nové Domky 2 2457 Tachov
Klenčí pod Čerchovem 2458 Domažlice
Mutěnín 2 2459 Domažlice
Stříbro 7 2460 Tachov
Telice 2461 Tachov Nedochovaný
Nová Ves 2 2462 Tachov Nedochovaný
Bažantov 1 2463 Tachov Nedochovaný
Bažantov 2 2464 Tachov Nedochovaný
Bažantov 3 2465 Tachov Nedochovaný
Bernartice 3 2466 Tachov Nedochovaný
Bezděkov (u Přimdy) 2467 Tachov Nedochovaný
Dolní Jadruž 2 2468 Tachov Nedochovaný
Hanov 2469 Tachov Nedochovaný
Milíkov 2470 Tachov 3-4 nedochované kříže
Nová Ves 1 2471 Tachov
Nové Domky 3 2472 Tachov Nedochovaný
Oldřichov 2 2473 Tachov Nedochovaný
Prostiboř 2 2474 Tachov Nedochovaný
Prostiboř 2475 Tachov duplicita viz 1137 Prostiboř Kopec 3 okres Tachov
Rájov 2476 Tachov Nedochovaný
Souměř 2477 Tachov ostatní, Nedochovaný
Stráž 3 2478 Tachov Nedochovaný
Boháňka 2 2479 Jičín Ostatní
Chrastavice 2 2480 Domažlice Nedochovaný
Semněvice 4 2481 Domažlice Nedochovaný
Mezholezy 3 2482 Domažlice Nedochovaný
Mutěnín 3 2483 Domažlice Nedochovaný
Pec 2484 Domažlice Ostatní, nedochovaný
Ruštejn 2485 Domažlice Nedochovaný
Vladislav 2 2486 Třebíč Ostatní
Velké Meziříčí 7 2487 Žďár nad Sázavou Ostatní
Úpice 2 2488 Trutnov
Sedlec 2489 Třebíč duplicita viz 1676 Sedlec okres Třebíč - Ostatní
Kojetice 2490 Třebíč
Jakubov u Moravských Budějovic 1 2491 Třebíč
Třesov 2492 Třebíč 2503
Křinec 2493 Nymburk duplicita viz 2430 Křinec okres Nymburk - Ostatní
Vojtanov 2494 Cheb Ostatní
Ostroh 2495 Cheb Ostatní
Jiřičná 2496 Klatovy duplicita viz 1052 Petrovice u Sušice okres Klatovy - Ostatní
Sedlčany 2497 Příbram Ostatní
Stonařov 2498 Jihlava duplicita viz 0538 Stonařov 3 okres Jihlava
Trnava 4 2499 Třebíč Ostatní
Jedlová v Orlických horách 2500 Rychnov nad Kněžnou Ostatní
Malhostovice 2501 Blansko duplicita viz 1726 Lipůvka okres Blansko
Rozdrojovice 2502 Brno venkov
Třesov 2503 Třebíč duplicita viz 2492 Třesov okres Třebíč
Roztyly 2504 Chomutov Ostatní
Dlažkovice 2505 Litoměřice
Sudice 2506 Třebíč
Nová Ves 3 2507 Tachov Ostatní
Březno 1 2508 Chomutov Odpočinkový kámen
Osek 2 2509 Teplice FLAO
Aš 9 2510 Cheb Novodobý
Libošovice 2511 Jičín
Chrastná 2512 Liberec Ostatní
Debř 2513 Mladá Boleslav Ostatní
Mnichovo Hradiště / Haškov 2514 Mladá Boleslav Ostatní
Doubravice 2515 Příbram Ostatní
Římov 2516 Třebíč
Račerovice 2517 Třebíč
Kralice nad Oslavou 2518 Třebíč Ostatní
Číměř 2 2519 Třebíč Ostatní
Řeznovice 2520 Brno venkov Ostatní
Hodonín 3 2521 Blansko Ostatní
Černovice 1 2522 Blansko
Archlebov 2523 Hodonín
Desná 2524 Svitavy
Droužkovice 1 2525 Chomutov Odpočinkový kámen, 2551
Holýšov 2 2526 Plzeň jih
Hroznatín 2 2527 Třebíč
Konstantinovy Lázně 2 2528 Tachov
Nečtiny 2 2529 Plzeň sever
Rozsochy 2530 Žďár nad Sázavou
Sebranice 2531 Svitavy
Skuhrov 2532 Ústí nad Orlicí
Mutějovice 2533 Rakovník
Jasenná 2 2534 Náchod
Pozlovice 2 2535 Zlín Ostatní
Slavkov u Brna 3 2536 Vyškov
Červená Lhota 2537 Třebíč
Třebíč 2538 Třebíč duplicita viz 1773 Třebíč 6 okres Třebíč
Boršov 1 2539 Jihlava Ostatní
Češov 2 2540 Jičín Ostatní
Češov 1 2541 Jičín Nedochovaný
Bezník 2542 Jičín Nedochovaný
Kunratice u Cvikova 2543 Česká Lípa
Čestětín 2544 Plzeň sever duplicita viz 0635 Čestětín okres Plzeň sever
Příchovice u Kořenova 2545 Jablonec nad Nisou Ostatní
Nová Ves u Lásenice 2546 Jindřichův Hradec Ostatní
Nový Vojířov 2 2547 Jindřichův Hradec Ostatní
Sovinec 1 2548 Bruntál Ostatní
Sovinec 2 2549 Bruntál Ostatní
Divec 2550 Hradec Králové
Droužkovice 2551 Chomutov duplicita viz 2525 Droužkovice 1 okres Chomutov
Konstantinovy Lázně 2552 Tachov duplicita viz 2528 Konstantinovy Lázně 2 okres Tachov
Osové 2 2553 Žďár nad Sázavou Ostatní
Hradčany 2 2554 Praha Omyl
Dolní Chřibská 2555 Děčín Ostatní
Kundratice 2 2556 Semily Ostatní
Chabařovice 4 2557 Ústí nad Labem Nedochovaný
Bezdružice 2558 Tachov duplicita viz 1333 Bezdružice okres Tachov
Český Dub 3 2559 Liberec 2615
Dubá 4 2560 Česká Lípa Nedochovaný
Horní Kruty 2561 Kolín
Hrbov 2562 Žďár nad Sázavou Nedochovaný
Jiříkov 2563 Děčín Ostatní
Kohoutov 2564 Trutnov
Křečkovice 2565 Vyškov Nedochovaný
Lité 2566 Plzeň sever Nedochovaný
Luby 2567 Cheb Nedochovaný
Machovská Lhota 2568 Náchod Nedochovaný
Nová Ves u Světlé 2569 Havlíčkův Brod Nedochovaný
Ostromeč 2570 Domažlice
Rozhovice 2571 Chrudim
Sivice 2 2572 Brno venkov Nedochovaný
Těchoraz 2573 Pelhřimov
Trnava 3 2574 Třebíč Nedochovaný
Žerotín 2575 Olomouc Nedochovaný
Kočí 2576 Chrudim Nedochovaný
Roudno 2577 Bruntál Ostatní
Třebíč 9 2578 Třebíč Ostatní
Dolní Poustevna 2579 Děčín Ostatní
Nežichov 2580 Karlovy Vary Ostatní
Veliká 2581 Havlíčkův Brod
Manětín 5 2582 Plzeň sever Ostatní - novodobý
Smržovka 2583 Jablonec nad Nisou
Dobřichov 1 2584 Kolín Ostatní
Kytín 2585 Praha západ Ostatní
Dobřichov 2 2586 Kolín Ostatní
Svatý Jan 3 2587 Příbram Ostatní
Bražná 2588 Příbram duplicita viz 1087 Svatý Jan 1 okres Příbram
Hodonín 2 2589 Hodonín
Stříbro/Malovice 2590 Tachov duplicita viz 1336 Stříbro 8 okres Tachov
Vyskytná nad Jihlavou 3 2591 Jihlava Ostatní
Komárov 2 2592 Náchod
Boňov 2593 Třebíč
Sedlejov 2594 Jihlava duplicita viz 1030 Sedlejov okres Jihlava
Sedlec 5 2595 Plzeň sever Ostatní - replika
Prostiboř Kopec 4 2596 Tachov Ostatní
Rohozec 2597 Brno venkov
Mrklov 2598 Semily
Dětenice 2599 Jičín Novodobý, replika
Nečtiny 3 2600 Plzeň sever
Kundratice 1 2601 Semily Ostatní
Neděliště 2602 Hradec Králové Ostatní
Klíny 2603 Most Ostatní
Přelouč 2604 Pardubice Ostatní
Myslibořice 2605 Třebíč Ostatní
Loket 9 2606 Sokolov
Újezd 2 2607 Domažlice Replika
Mouřenec 2608 Klatovy
Ostrov 2609 Havlíčkův Brod Ostatní
Tlucná 2 2610 Plzeň sever
Lomnice nad Popelkou 5 2611 Semily Ostatní
Újezd u Tišnova 2612 Brno venkov
Želechy 3 2613 Semily Ostatní
Praha Modřany 2614 Praha Ostatní - křížová cesta - 14 křížů
Český Dub 2615 Liberec duplicita viz 2559 Český Dub 3 okres Liberec
Bošovice 2616 Písek
Mlčkov 2617 Písek Ostatní
Staré Sedlo 2618 Písek Ostatní
Jistebnice 3 2619 Tábor Ostatní
Klášter 2620 Jindřichův Hradec Ostatní
Hradčany 1 2621 Liberec Replika 1232
Čechtín 2622 Třebíč
Horní Nová Ves 2623 Jičín Ostatní
Košov 2 2624 Semily Replika 0451
Bohy 2 2625 Plzeň sever Replika 0392
Lomnice nad Popelkou 8 2626 Semily Ostatní
Hluboká nad Vltavou 2627 České Budějovice Nedochovaný
Černčice 2628 Louny Ostatní
Lomnice nad Popelkou 7 2629 Semily Ostatní
Lomnice nad Popelkou 6 2630 Semily Ostatní
Lomnice nad Popelkou 9 2631 Semily Ostatní
Želechy 2 2632 Semily Replika 1768
Lomnice nad Popelkou 2 2633 Semily Ostatní
Kal 2 2634 Jičín
Horušice 2635 Kutná Hora
Lány 2636 Jičín
Černovice 3 2637 Chomutov Kopie 0838
Perknov 2638 Havlíčkův Brod Nedochovaný
Mikulov 2639 Břeclav
Cholunná 2640 Pelhřimov
Kocourov 2641 Domažlice
Tachov 19 2642 Tachov
Dolní Olešnice 2643 Trutnov
Olešovice 2644 Plzeň sever
Votuz 2645 Jičín
Hradčany 2 2646 Liberec Kopie
Hostkovice 2647 Jindřichův Hradec
Počátky 5 2648 Pelhřimov Nedochovaný
Stanovice 2649 Pelhřimov Nedochovaný
Kalhov 2 2650 Jihlava
Jamné 2 2651 Jihlava
Ždírec 2 2652 Jihlava
Krasíkovice 1 2653 Pelhřimov Nedochovaný
Křižanovice u Vyškova 2654 Vyškov
Přistoupim 2655 Kolín
Teplice 4 2656 Teplice
Bílý Kámen 5 2657 Jihlava Nedochovaný
Písek 1 2658 Písek
Bilantova Lhota 2659 Havlíčkův Brod
Červená Řečice 2660 Pelhřimov
Jakubov u Moravských Budějovic 2 2661 Třebíč
Opatov 2662 Třebíč
Rouchovany 4 2663 Třebíč
Třebíč 7 2664 Třebíč
Čihaná 2665 Plzeň sever
Velká Bíteš 5 2666 Žďár nad Sázavou
Velká Bíteš 2 2667 Žďár nad Sázavou
Vlkov 2668 Žďár nad Sázavou

Zpět